Reklama

Slabé čárky na ovulačním testu a pak nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dela93
Nováček 10 příspěvků 14.08.18 16:45
Slabé čarky na ovulačním testu a pak nic

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat jestli mate nejaka zkusenost s tim ze by na ovu testu 2 dny byly slabe carky a pak uz nic. Muze to neco znamenat? HA jsem vysadila 19.7 a nevim zda probiha ovulace, ale uz cca tyden mam rano zvysenou teplotu pichani v podbrisku a navaly horka. Piju kontryhelovy caj, femigard a jerab ptaci. Dekuji za odpoved :) :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9599 příspěvků 14.08.18 16:56

Hladina lh kolísá během cyklu. Pokud nebudou čárky vyrazne, ideálně stejne silne či silnější, tak to neznamená nic. Spíše bych tipla, ze se ti rovna cyklus po vysazeni Ha

susanie
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 14.08.18 16:58

@Dela93 Ahojky,testovací čárka by měla být na ovu testu stejně silná jako ta kontrolní.Slabá čárka neznamená vůbec nic.Chce to trpělivost. :kytka:

tininas
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 14.08.18 17:01
@Dela93 píše:
Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat jestli mate nejaka zkusenost s tim ze by na ovu testu 2 dny byly slabe carky a pak uz nic. Muze to neco znamenat? HA jsem vysadila 19.7 a nevim zda probiha ovulace, ale uz cca tyden mam rano zvysenou teplotu pichani v podbrisku a navaly horka. Piju kontryhelovy caj, femigard a jerab ptaci. Dekuji za odpoved :) :)

Znamená to jen to, že se zbytečně stresuješ a nakonec skončíš v CARu. :)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 14.08.18 17:09

Stává se,že se tělo na ovulaci chystá, ale nakonec si to rozmyslí :) při dlouhých cyklech se mi to stávalo i vícekrát za cyklus. Taky ti nemusí sedět značka testů. Třeba testy Dr. Max někomu ukazují ovulaci jako tobě, tedy slabé čárky a jindy vůbec nic, ale třeba testy Wondfo (mají v sobě víc barviva) jim ukazují ovulaci,tak jak mají. Já měla opačný problém, testy Wondfo mi ukazovaly ovulaci i 3 dny, mám zvýšenou hladinu LH a na testech slabou čárku během celého cyklu. Tou zvýšenou teplotou myslíš co? Jako bazální teplotu? Jestli neměříš bazální teplotu podle pravidel pro její měření a nejlépe celý cyklus,tak taková zvýšená teplota o ničem nevypovídá.

Dela93
Nováček 10 příspěvků 14.08.18 17:22

Testy wondfo neznam, ale vyzkousim dekuji za tip. Zvysenou teplotu myslim normalni v podpazi, ale mozna se opravdu jen telo vzpamatovava z vysazeni ha :think:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 14.08.18 17:37

@Dela93 dala bych tomu čas. Jestli máš po ovulaci, tak přijde ms. Počkala bych, až dojde ms, pak budeš vědět jak dlouhý cyklus očekávat a i ovulace se bude vychytávat líp. Ale máš čas, nechala bych si testování na později a zatím si užívala pravidelného sexu :) ale jestli tě potvrzení ovulace uklidní, tak zkoušej :-)

Dela93
Nováček 10 příspěvků 14.08.18 17:42

@jaaaninda určo díky moc :D

blumen
Hvězda diskuse 40327 příspěvků 14.08.18 18:04

Tak ja nevim, ale kdyz vysadis HA, melo by se vprve rade telo samo srovnat. Ty do sebe z nejakeho duvodu cpes jerab a kontryhel plus Femigard. Mne treba kontryhel zpusobil akorat cystu. Mas asi anovulak. Po vysazeni HA teda ani netusis, zda ovulka prijde, natoz kdy a delas zbytecne testy a resis to prehnane od zacatku. Bych vsechno vysadila a nechala tu menses aspon probehnout, pokud nahodou prirozene neotehotnis ;)

blumen
Hvězda diskuse 40327 příspěvků 14.08.18 18:07
@Dela93 píše:
Testy wondfo neznam, ale vyzkousim dekuji za tip. Zvysenou teplotu myslim normalni v podpazi, ale mozna se opravdu jen telo vzpamatovava z vysazeni ha :think:

A proc si meris teplotu v podpazi? Fakt se zklidni a nech to nejdriv na prirode. Tohle si nechej na pozdeji ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama