Slabé kontrakce na monitoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arventis_2
Povídálka 45 příspěvků 14.03.18 11:40
Slabé kontrakce na monitoru

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat jestli se některé z vás někdy stalo, že jste měli slabé kontrakce na monitoru ale nic jste necítili a pak jste třeba večer porodili? Jsem 39+1 doktorka říkala že porodní cesty jsou zatím nepřipravené a jsem otevřená jen pro prst CS mám 3. Je tedy možné aby ne to už dnes chytlo? Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 2999 příspěvků 14.03.18 11:47

@arventis2 U syna se mi to občas stalo že byly na monitoru kontrakce a já nic necítila dokonce jsem přenášela. U dcery jsem měla bolestivé kontrakce od 34tt otevřená na 1cm a taky jsem přenášela. Záleží na miminku až bude připraveno jít na svět.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61013 příspěvků 3 inzeráty 14.03.18 12:09

@arventis2 Ano stalo, slabé kontrakce, které já ani omylem necítila byly na monitoru asi v 15 hodin a v 18 byl kluk na světě :mrgreen: ale tedy když doktor kouknul, tak zjistil, že už jsem hodně otevřená, aniž bych o tom věděla.

lluuccc
Kecalka 145 příspěvků 34 inzerátů 14.03.18 12:41

@arventis2 Ja neměla skoro žádné ani těsně před porodem. Monitor skoro žádné kontrakce, témněř žádné bolesti a přišel doktor a - otevřená na 10, rodíme :D Do hodinky byla venku :)

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 14.03.18 13:04

U prvního jsem údajně měla silné kontrakce, necítila jsem nic. Jela jsem do porodky pro divný pocit a málem porodila na monitoru :lol: může a nemusí, to je těžko odhadnout..

Anonymní  14.03.18 13:07

Já jsem byla v úterý na monitoru (42tt) s tím, že mi udělá i hamiltona.. kontrakce absolutně žádný, rovná čára.. když do mě sáhla, řekla, že hamiltona mi neudělá, že nejsem připravena, porodní cesty nezralé a dítě úplně vysoko.. byla jsem z toho vyřízena.. ve středu večer mi praskla voda a ve čtvrtek jsem rodila :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama