Slabé krvácení 3 dny před menstruací - uhnízdění, těhotenství

4
9.3.16 18:16

Slabe krvácení 3 dny před MS - uhnízdění, tehote

Prosím o rady či Vaše zkušenosti. 24.2. jsem byla na inseminaci, včera 3 dny před očekávanou MS jsem slabe krvacela, bez jakýchkoliv bolesti a šlo jen o pár kapek krve, pak to zase úplne ustalo. Mohlo by jít o uhnízdění vajíčka? Přijdemi to docela dlouho. Od inseminace mam bílý výtok a občas me poboliva v podbřišku. Normálne me cca týden před ms začnou bolet prsa, ttentokrát jještě vůbec nezačali. V prosinci jsem byla ttaké na inseminacii, dopadla uspesne ale mimo se bohužel neudrzelo a v 8tt jsem potratila. Ted tedy mám od toho potratu jakoby první cyklus, tak nevím jestli to mám jenom rozhazene tim co bylo a nebo jestli se opet postestilo a zase jsem tehotna..? Na test je asi ještě brzo že? Děkuji za Vaše reakce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.3.16 19:32

To vypadá dobře. Na test není určitě brzy, zkus ho. Držim palce, ale myslím si, že těhotná budeš :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
94
9.3.16 19:33

Zkusila bych test, tři dny před ms by mohl být už viditelný duch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.3.16 21:21

D :nevim: ostat bych to mela v patek, zkusím to do te doby vydrzet… pri tom predeslem tehu jsem si dela test az 4 dny po vynechani a i tak tam byl jen slabounky duch a prsa me bolely hned od začátku… bojim se zklamání :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
9.3.16 21:27

Jestli to dobře chápu, tak jsi 14 dní po inseminaci? To je ale naprosto regulérní termín na testování!! Já bych testovala. A že nebolí prsa bych brala naopak pozitivně - mně vždycky bolí týden před ms jako čert… :-(
Testni ráno a napiš, jak to dopadlo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
10.3.16 11:50

Holky tak tak asi nic, jedna čárka :roll: dostat to mám zítra, břicho stále oobčas poboliva, prsa nic a furt litam na záchod se kontrolovat protoze tam mam furt nějak vlhko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
22.6.20 07:30

Ahoj mám dotaz měla sem zpoždění 10 dní a tt vyšel až 8 den zpoždění viditelnější dušík potom sem začala úplně málo slabě krvácet trvalo to jen 2 dny a dnes už nic myslíte že můžu být těhu i tak? MS mám normálně první den hned silnou a trvá 6 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat