Slabé krvácení a bolesti v podbřišku (13 tt)

4
11.6.20 13:56

Slabé krvácení a bolesti v podbřišku (13 tt)

Moc zdravím všechny. Prohledala jsem snad všechny diskuze, co šlo, ale nenašla jsem případ podobný mému, tak to chci zkusit takto.

Dneškem mi má končit 1. trimestr. Doposud vše bylo bez problémů, ještě v úterý jsem byla na poradně, vše ok, ale včera (ve středu) jsem najednou začala slabě krvácet. Byl to jakoby „jednorázový“ výtok, ale protože mám za sebou v minulosti už dva potraty, jela jsem raději na pohotovost. Tam mi doktor sdělil, že to mohlo být ze zvýšené námahy, že mi asi jen praskla nějaká malá cévka a že podle ultrazvuku je miminko úplně v pořádku. Doporučil mi klidový režim a řekl mi, ať se tak za tři dny stavím u svého gynekologa na kontrolu.

To mě uklidnilo (i když teda doufám, že doporučení té kontroly je spíš rutinní postup než co jiného), ale asi dvě hodiny nato jsem opět „jednorázově“ zakrvácela. Řekla jsem si ale, že pokud se to nezhorší, na pohotovost už nepojedu. Od té doby nic, jen ještě během večera jsem vždy na záchodě vypozorovala nějaké zbytečky krve, ale jinak nic. Ale v noci i během dneška cítím takřka neustávající tlak v podbřišku. Mívala jsem to i dřív, ale vždy jen krátkodobě, teď to už spíš nepřestává. Snažím se uklidňovat se tím, že se asi teď na přelomu trimestrů roztahuje děloha, ale neubráním se pocitům strachu…

Kdyby tu byl někdo s podobnou zkušeností, budu moc ráda za sdílení. Díky a držím palce všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2663
11.6.20 14:09

To nemusi znamenat nic zlého. Já měla 1. trim. bez komplikaci a začala jsem krvacet v 15. týdnu. Mám v děloze hematom a už dva týdny ze mé odchází lehce krev. Šetři se, běž na kontrolu a buď pozitivní. Je to celkem častý jev. Mě teda na pohotovosti řekli, ze problem by byl treba 3-4 vložky denně, to už by hrozil potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
11.6.20 14:14

Děkuji za odpověď. Mně právě doktor na pohotovosti nic dalšího neřekl a já byla trochu mimo, tak mě otázky začaly napadat až doma. A hematom ani nic takového mi tam právě nenašel, takže teď se akorát pozoruju, jestli budu krvácet dál, ale snad to bylo jen tou mírně zvýšenou námahou… :)
No a dnes jsem se chtěla objednat ke svému doktorovi, ale paní „operátorka“ na klinice mi řekla, že na příští týden je to bez šance a že jsem přece objednaná na konec měsíce, tak jaképak copak. Tak jsem zvědavá, jak to vyřeším 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
11.6.20 14:19

Jestli máš pochyby jed na pohotovost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 14:30

@baru.bee Měla jsem něco podobného. Taky na začátku 2. trimestru. Dr. mně napsala PN a Utrogestan a klidový režim. Pak už jsem nekrvácela a vše bylo v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama