Reklama

Slabé krvácení a přesto pozitivní těhotenský test

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teruteru
Kecalka 468 příspěvků 26.11.17 09:50
Slabe krvaceni a presto pozitivni tt

Ahoj holky. Vim, ze takovych temat jako zakladam ja je tu spousty ale jsou uz bohuzel zastarala… A ja bych od Vas chtela jen radu ci pripadnou vasi zkusenost… Moc dekuji.
Takze. V pondeli, kdy jsem byla 22DC jsem zacala spinit, nejdriv ruzove, pak hnede. Predchazely tomu krece v brise a jednodenni prujem. Toto spineni se me drzi porad s tim, ze ve ctvrtek se to zmenilo v slabe krvaceni a hlavne po ranu. Kdyz mam ms je krvaceni hodne silne tak proto mi to nedalo a vcera (1den pred ocekavanou ms) jsem si udelala test. Prikladam fotky. Test jsem zopakovala i dnes rano a carka je viditelne silnejsi. Musim jeste podotknut, ze uz 14 dni me boli prsa pri doteku a jsou hrozne tezka a dost se mackaji v podprsence, tot jediny priznak zatim. A obcasne pobodavani v podbrisku…Zitra rano zavolam na gynekologii a na vsechno se zeptam. Jen jsem se chtela zeptat, zda se nekomu stalo neco podobneho… :nevim: Loni jsme o miminko prisli a zakazali nam otehotnet na rok dopredu. Tento mesic jsme se zacali snazit a vypada to, ze se to povedlo napoprve. Proto sem i pisu abych vedela, jestli se muzu zacit radovat nebo ne… Dekuju vsem moc za odpovedi :kytka:

Příspěvek upraven 26.11.17 v 10:09

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6544 příspěvků 26.11.17 09:59

Každá jsme jiná takže já mám s takovým průběhem špatné zkušenosti ale najde se určitě spousta žen, u kterých to bylo naprosto oka ;) Takže budu držet pěsti :hug:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 26.11.17 10:16
@saphire píše:
Každá jsme jiná takže já mám s takovým průběhem špatné zkušenosti ale najde se určitě spousta žen, u kterých to bylo naprosto oka ;) Takže budu držet pěsti :hug:

Souhlas. u mě špinění a krvácení znamelalo mimoděložní těhu, u jiné to může být ok.

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 26.11.17 10:39

@teruteru Šla bych hned na pohotovost zda to není mimoděložní nebo hematom v děloze určitě bych nečekala.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 26.11.17 10:54

Ja te trochu uklidnim :) spinila sem prvni dva mesice asi vzdy v dobe kdy jsem mela mit ms, ale slaba krev byla i po velke na wc. Dr rikal ze to je normalni…reknu ti to asi tak driv nebyli testy takze o nejakem tehu kdy se zadarilo a pak to nedopadlo zensky ani nevedeli…je toto bud a nebo :) ted mam za par dni termin :)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 26.11.17 10:56

Jinak drzim palecky, nejdulezitejsi je se nestresovat.:)

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 11:04

Být tebou zavolam si na gyndu jeste dnes popis ji o co jde stejne te bude chtít videt a myslim ze kdyz to nebude mimodelozni da ti utrogestan (ten podporuje udržení plodu ) a budeš muset pockat jak se to vyvine držím palečky! :hug:

teruteru
Kecalka 468 příspěvků 26.11.17 11:05

@Renca8 Dekuju, trochu jsi me uklidnila. Loni jsem byla na revizi v 9tt a nerada bych sla znova :( Zitra si zavolam k doktorovi a hned tam asi i zajdu i kdyz jeste nic neuvidi… Prijde mi prave divne, ze i pres tydenni spineni mi test zesilil. Snad to bude ok :srdce:

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 11:07

Treba se ti hnízdění plodu projevuje slabším krvácením uz jsem o tom četla :)

teruteru
Kecalka 468 příspěvků 26.11.17 11:09

@Alí 55 Bohuzel tady nikdo v nedeli neni, musim vydrzet do rana :) Utrogestan mam doma z lonska… pockam do zitra a kdyz mi rekne tak ho hned nasadim

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 26.11.17 11:11

Předpokládám, že vám na rok zakázali těhu kvůli molárnímu těhotenství? Tam je samozřejěm nutné dbát opatrnosti a gyndařovi aspoň tedy zavolat, co a jak dál doporučuje.

Každopádně, pokud to kvůli tomu nebylo, je to i tak buď anebo. Mimoděložní nikdo v tak rané fázi nepozná, jak to píše nějaká paní výše přede mnou, a proto je zbytečné jít na gyndu kvůli jeho vyloučení/pot­vrzení. Na UTZ nic nikdo neuvidí, ani tu případnou molu. Pokud to je těhotenství, což asi je, max. na krev kvůli hcg zajít a UTZ až tak za 14 dnů. Ono v tak raných fázích je špinění zcela běžné, to stejné křece v břichu, nateklá prsa a další tuna příznaků.

Nestresujte se prosím a věřte, že to dobře dopadne! Psychika je nyní velmi důležitá nejen pro vás, ale i pro to mrně!

teruteru
Kecalka 468 příspěvků 26.11.17 11:15

@PETRAKIM ano bylo to molarni tehotenstvi… Na revizi jsem byla loni v rijnu…
Doufam ze se nic podobneho opakovat nebude a bude vse v poradku, moc bych si to prala, i kdyz to je asi jasne :)
Musim k doktorovi a poresit to i kvuli praci. Pracuju v soukrome skolce, kde mame male deti se kterymi je to dost narocne… Cely den jsem na ne sama, taham je, oblikam, a navic jsou vsichni porad nemocni…

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 11:22

Vubec mi nedošlo ze je dnes neděle :D omlouvám se…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 26.11.17 11:32

Neboj, bud to vyjde nebo ne…chapu ze mas strach taky sem mela. Ale verila sem v silu prirody, ze to mimisek ustoji :) a hlavne jsem se nestresovala…ale nekde v hloubi duse sem vedela ze to nemusi dopadnout..jak jsem dostala tehu prukazku tak se mi ulevilo :) krvaceni na zacatku tehu je normalni :) mimisek se uhnizduje, podbrisek poboliva ptz se zavrtava dela si tam misto :) rikali jsme tomu ze stavi zaklady :-D pak ze uz stavi strechu, dodelava elektriku a tak :-D pokazde kdyz byli nejake neduhy jsme si z toho delali srandu

teruteru
Kecalka 468 příspěvků 26.11.17 11:36

@Renca8 Ja sem zas takovy pozitivista ze si nechci pripoustet ze to nevyjde. Uz ted se tesim, ze mimi bude v poradku a ze to spolecne zvladnem. To krvaceni je opravdu slabe a vicemene je to takova vodova krev a hlavne rano po te, co jdu na zachod :) Tak si rikam, ze to neni nijak silne, test mi od vcera zesilil a cetla jsem, ze kdyz je to v datu ms tak je to celkem caste. Uvidime, ale ja v to verim! :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >