Slabé krvácení na začátku těhotenství

Anonymní
30.5.16 06:05

Slabe krvaceni na zacatku tehotenstvi

Ahoj holky :mavam: chci se zeptat a zaroven trosku uklidnit.. Mam za sebou IVF ET 2 embryi a chytli se obe a dnes jsem presne v 7+4 tehu tydne.. Ve ctvrtek jsem byla na kontrole u obv.gyn. vse bylo v poradku. A vcera vecer jsem se sla vycurat a pri utreni tam bylo trosicku krve.. Tak jsem si dala intimku ted rano byla uplne cista.. Tak jsem sla zase curat a pri utreni bylo zase trocha krve.. Treba plasim uplne zbytecne ale o mimi jsme se snazili pres 3roky je to vymodlene a proto bych nerada aby se neco stalo.. Dekuji moc za reakce :* A omlouvam se za anonym ale je tu dost znamych a nechci aby o tom zatim vedeli..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.5.16 06:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam: chci se zeptat a zaroven trosku uklidnit.. Mam za sebou IVF ET 2 embryi a chytli se obe a dnes jsem presne v 7+4 tehu tydne.. Ve ctvrtek jsem byla na kontrole u obv.gyn. vse bylo v poradku. A vcera vecer jsem se sla vycurat a pri utreni tam bylo trosicku krve.. Tak jsem si dala intimku ted rano byla uplne cista.. Tak jsem sla zase curat a pri utreni bylo zase trocha krve.. Treba plasim uplne zbytecne ale o mimi jsme se snazili pres 3roky je to vymodlene a proto bych nerada aby se neco stalo.. Dekuji moc za reakce :* A omlouvam se za anonym ale je tu dost znamych a nechci aby o tom zatim vedeli..

Neměl bych strach, muze prasknou cévka a nebo prostě jen spinis. Já taky slíbila, n ikdy nic na intimce ale na papíře při utření.. nemela bych strach. Aby bylo něco špatně, musela by jsi krvácet vysloveně jasnou krvi, jako by jsi se Rizla do prstu nožem :-) já plasila a byla na pohotovosti a tam mě uklidnili, tak se neboj a nestresuj… není to dobře ani pro tebe ani pro Mimi.. hodně štěstí a držte se

• Nahlásit
  • Citovat
405
30.5.16 06:52

Zavolej si doktorovi a budeš mít klid. Nic vážného to nebude… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
30.5.16 07:47

No volat nemá cenu, jediné co jí uklidní je ultrazvuk. Držím palečky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.5.16 07:48

Lehce jsem zakrvacela dvakrat, jednou prave nekdy kolem 7tt (jeste pred prvni kontrolou), podruhe kolem pulky tehotenstvi. v obou pripadech to bylo v poradku. tech duvodu pry muze byt vic, podstatne je, aby to nebylo prilis jasne krve a aby to nebylo doprovazeno bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
30.5.16 08:13

Tak já bych určitě jela na pohotovost. Krvácela jsem také někdy kolem osmého týdne a dostala jsem čípky na udržení. Popravdě nevím, zda bych to zvládla i bez nich, ale jistota je jistota.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 09:06

Dekuji holky.. Jedu ke svymu gyn. Uvidim co on na to..

• Nahlásit
  • Citovat
3195
30.5.16 09:19

Ahoj :mavam: Krvácela jsem přesně v 7+4 poprvé, sice jen asi hodinku (na toaleťáku krev a když jsem šla do sprchy se „vypláchnout“ tak se to trošku spustilo jasně červenou krví, jela jsem na pohotovost, tam mě uklidnili, že vše je ok. Po druhé jsem krvácela silně ve 23tt, skončila jsem v nemocnici kde hledali příčinu, hrozili předčasným porodem/potratem, ukázalo se, že s otěhotněním se mi také vytvořil hematom, který byl špatně viditelný, když mě pustili domů, tak s tím, že hematom už je pryč, při porodu jsem ho ale měla velký cca 6×4×2 cm přímo pod močovou trubicí a ukázalo se, že to byl důvod, proč jsem celé těhotenství špinila, nemohla vyjít bez intimky a proč jsem několikrát krvácela, údajně byl schovaný za placentou.. Každopádně vše bylo ok a já porodila dokonce až po termínu :mavam: Hlavně se nestresuj a držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.7.19 12:19

Bolest a krvácení jako při menstruaci

Ahoj jsem v 5.tydnu těhotenství a dnes ráno jsem začala krvácet a bolí mě v podbřišku a záda jako kdyby začínala menstruace. Přítel chce jet odpoledne semnou na pohotovost. Nevíte co to může být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16838
17.7.19 12:34

Cokoliv. Mě takhle probíhal potrat, bolest břicha, krvácení jako pri ms. Nebo to může být třeba hematom a nebo se taky nemusí jednat vůbec o nic. Nicméně v 5tt neuděláš nic, buď to odejde nebo to bude dobrý, ale neovlivníš to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.7.19 12:36

Dotaz

Takže máme raději jet na pohotovost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
17.7.19 12:44

@Kamikaczi Nepsala bych na emimino, sedla do auta a jela na pohotovost. :) My tady jen těžko můžeme vědět, co se s tebou děje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
17.7.19 13:00

Ahoj holky jdu si pro radu, mela jsem ovulaci na konci cyklu - cerven, 4.7 jsem si udelala tehotensky test slabe pozitivni a ten den jsem dostala ms. 8.7 jsem sla na kliniku ivf aby mi udelali rozbor hcg vyslo mi 9, a dr ze to na tehu nevypada ale v tydnu jsem si udelala testy a byly pozitivni i od clearblue. Za tyden 15.7 jsem sla na odber krve ke svoji dr a vyslo mi 27 a ze mi posila na kliniku ivf tak jsem tam sla 16.7 znova udelali naber hcg vyslo mi 39 a ze to nevypada na tehu a ze mozna mimodelozni. Dnes jsem sla do nemocnice na testy a hcg bohuzel kleslo na 24. Samozrejme moje dr i na klinice nic nevideli na utz ( podle me je jeste brzo kdyz budu ve ct 2 tydny od ms ) je mozne ze by to mohlo byt jeste tehu? Kolisal nektere taky hcg a dopadlo dobre? Dnes jsem si udelala tt kdyz jsem prisla z nemocnice a // a byly silne. Diky za rady. Posilam fotku tt ze vcera a dnes kdyz jsem prisla z nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16838
17.7.19 13:00

Klidně jeď (tvoje dr teď neordinuje?) ale ono stejně nic neudělají. Tam nejspíš ani neuvidí srdíčko, nic, max ti řeknou ať si koupíš ascorutin na to krvácení, ale ani nejlepší doktor nebo hospitalizace nezachrání rozjíždějící se potrat v 5tt. :nevim: mě dr akorát zkoukla jestli to není mimodelozni a pak řekla ať přijdu až přestanu krvácet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
17.7.19 13:04

Tehotensky test z dneska. Blbne mi tu nahravani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu