Slabé krvácení - náznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 08:10
Slabe krvaceni - naznak tehotenstvi??

Ahoj. S pritelem by jsme chteli mimi. Menzes mam vetsinou okolo 15. dne v mesici. Ted ale dva dny jsem mela slabe krvaceni a ted uz zase nic. Muze to byt treba naznak uhnizdovani vajicka? popř. za jak dlouho by mi vysel pozitivni test cca? diky

Reakce:
Aotearoa
Kelišová 5122 příspěvků 07.01.17 08:27

A kdy jsi mela ovulaci? O uhnizdeni jit samozrejme muze. Test kazdemu ukaze jinak. 10DPO uz by mel ukazat ducha, ale nekomu ukaze az tyden po vynechane ms. Mas po nebo pred ocekavanou ms?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 08:28

@Aotearoa no to je prave to ze ja na to nejsem abych vedela kdy jsem mela ovulaci

Aotearoa
Kelišová 5122 příspěvků 07.01.17 08:29

Tak ty nevis kdy mas ovulaci, ale my mame radit, jestli jsi tehotna :lol:

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 07.01.17 09:09

Muze:) drzim palce!

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 07.01.17 09:35

Určite muzes, ja ted těším podobny problém, udělej si test a uvidíš :)

ugluk
Hvězda diskuse 44680 příspěvků 07.01.17 10:15

No tak pokud mas pravidelny cyklus s MS kolem 15., tak pokud se 15. nerozkrvacis normalne, udelej si test, v den vynechane MS by neco ukazat mohl. Ted ti nepovi nikdo nic, i kdyby se ted nakrasne vajicko zahnizdovalo, velke procento z nich to stejne do nastavajici MS vzda a ted fakt nema smysl to resit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >