Reklama

Slabé krvácení - náznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 08:10
Slabe krvaceni - naznak tehotenstvi??

Ahoj. S pritelem by jsme chteli mimi. Menzes mam vetsinou okolo 15. dne v mesici. Ted ale dva dny jsem mela slabe krvaceni a ted uz zase nic. Muze to byt treba naznak uhnizdovani vajicka? popř. za jak dlouho by mi vysel pozitivni test cca? diky

Reklama

Reakce:

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 07.01.17 08:27

A kdy jsi mela ovulaci? O uhnizdeni jit samozrejme muze. Test kazdemu ukaze jinak. 10DPO uz by mel ukazat ducha, ale nekomu ukaze az tyden po vynechane ms. Mas po nebo pred ocekavanou ms?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 08:28

@Aotearoa no to je prave to ze ja na to nejsem abych vedela kdy jsem mela ovulaci

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 07.01.17 08:29

Tak ty nevis kdy mas ovulaci, ale my mame radit, jestli jsi tehotna :lol:

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 07.01.17 09:09

Muze:) drzim palce!

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 07.01.17 09:35

Určite muzes, ja ted těším podobny problém, udělej si test a uvidíš :)

ugluk
Hvězda diskuse 42158 příspěvků 07.01.17 10:15

No tak pokud mas pravidelny cyklus s MS kolem 15., tak pokud se 15. nerozkrvacis normalne, udelej si test, v den vynechane MS by neco ukazat mohl. Ted ti nepovi nikdo nic, i kdyby se ted nakrasne vajicko zahnizdovalo, velke procento z nich to stejne do nastavajici MS vzda a ted fakt nema smysl to resit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama