Slabé krvácení po skončení menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 22:35
Slabé krvácení po skončení menses

Zdravím, mám potíže ohledně menses zřejmě.
Menses jsem měla z února na březen, z března na duben, z dubna na květen, z června na červenec a pak 18. září jsem to dostala po vyvolávací injekci (jen pro představu jak to mám).. a teď k věci co mě trápí.. poslední menses začala ve čtvrtek 15.11 a skončila v neděli.. jenomže dnes jsem byla na WC a když jsem se utřela, tak jsem trochu krvácela.. tak se chci zeptat co by to mohlo být???
A ještě pro info kdyby se někdo ptal.. sex po menses byl a nechráněný ;)

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reakce:
Irena 20
Nováček 7 příspěvků 22.11.18 21:58

Dobrý večer chtěla bych se zeptat ráno vstala mislela jsem si že sem dostala menstruace tak sem se umila a dala jsem si čistou vlozku jelikož jsem nic neměla prosim poradíte mi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >