Slabé krvácení po vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 13:10
Slabé krvácení po vysetreni

Ahoj, jsem na konci 7.tydne, dnes jsem byla u lékaře. Dr. Těhotenství potvrdila, bylo už i srdíčko. Akorát se mě dr. Ptala, když koukala na ultrazvuk, zda jsem nespinila. Říkala jsem ji ze ne. Tak nevím, co tam videla. Nic mi neřekla. Ale sotva jsem dorazila domu od dr, tak jsem zacla slabé krvacet.
Uklidňuji se, ze je to snad jen po vyšetření když rano bylo vše v pořádku. Mate někdo zkušenost?

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 13:19

Ano, může to být normální. Stačí podráždit čípek, který je teď překrvený. Nestává se ti to i normálně.

Petula306
Kecalka 152 příspěvků 14.01.19 13:32

Já krvácela co chvíli - po styku, po tlačení na stolici.. poprvé jsem řešila na pohotovosti, mimčo spalo, příčina se nezjistila, takže asi jen prasklá žilka. Pak už jsem to neřešila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >