Reklama

Slabé krvácení v termínu menstruace - možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 22:11
Slabé krvácení v termínu menstruace - možné těhotenství?

Zdravím všechny, mám takový dotaz, vím, že to je asi hloupý dotaz, ale už mi z toho trochu šibe :lol: s manželem se 7 měsíců pokoušíme o mimi a kromě biochemického těhotenství v únoru se nám zatím nezadařilo. Mám totiž dost nepravidelný cykly. Nicméně tentokrát jsem měla dostat 3.7. menstruaci, ale dostala jsem jí až 5.7 jenomže to začalo špiněním asi dvy dny a teď je to trošičku silnější a červené nicméně pořád by na to stačil jeden mini tampon na celý den. Zkrátka není to normální menstruace. Chtěla bych se zeptat jestli někomu takto třeba začínalo těhotenství.
Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Andrejka_13
Kecalka 371 příspěvků 10.07.18 22:18
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, mám takový dotaz, vím, že to je asi hloupý dotaz, ale už mi z toho trochu šibe :lol: s manželem se 7 měsíců pokoušíme o mimi a kromě biochemického těhotenství v únoru se nám zatím nezadařilo. Mám totiž dost nepravidelný cykly. Nicméně tentokrát jsem měla dostat 3.7. menstruaci, ale dostala jsem jí až 5.7 jenomže to začalo špiněním asi dvy dny a teď je to trošičku silnější a červené nicméně pořád by na to stačil jeden mini tampon na celý den. Zkrátka není to normální menstruace. Chtěla bych se zeptat jestli někomu takto třeba začínalo těhotenství.
Děkuji za odpovědi.

Zkus tt a uvidíš hned

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 22:25

@Andrejka13 samozřejmě, že vyzkouším, ale jsme teď na dovolené takže to teď nejde bohužel

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 10.07.18 22:46

Ahoj, nechci Ti plést hlavu, ale já měla menstruaci ještě ve čtvrtém měsíci těhotenství normálně. Doktor mi tvrdil, že musela být slabší, ale já cítila jen menší bolesti při začátku než obvykle. Hodně slabá byla ta poslední a vyšlo to na dovolenou tak jsem k doktorovi šla až 2týdny po poslední menstruaci. Test jsem si dělala co mi bylo tak nějak divně cca kolem druhého měsíce a vyšel mi negativní. Takže věřím v krevní testy a ultrazvuk. Mám hormonální nerovnováhu a menstruaci pravidelně cca + - 6 dní. Přeju hodně štěstí ať se povede.

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 10.07.18 22:47

Ja nekdy mivam jen spise spineni. Asi nizka sliznice u me, nevim. Pres doktory uz neresim. Ale kdyz piju kotvicnik, mam ji pekne silnou. Preju ale, at je to tehotenstvi. Nekdy se to muze stat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 23:03

@X_Cassiopea já si samozřejmě velký naděje nedělám, nechci pak být opět zklamaná nicméně asi týden před tou „menstruací“ jsme cítila slabší bolesti v podbřišku a píchání na levém boku podbřišku a to trvá zatím, zkrátka tam vždycky píchne občas … uvidíme, zkusím test až se vrátíme a pak se uvidí co dál ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 23:11

@Peczka mě se to tohle občas stávalo když jsem brala HA, ale to už je 5 let zpátky a od té doby ne..uvidíme, kdyby nic tak zkusím ten kotvičník

N-Nika
Kecalka 401 příspěvků 12.07.18 18:49

Ahojky, mám obdobný problém. Jsem 41dc. 9dní špiním, ale stále se nedostavilo krvácení. Používám ovulační testy, které byly stále negativní. Oproti minulému cyklu, kdy jsem měla ovulační testy ukázkové. Dokonce na tt se objevily duchové, ale nakonec se ms dostavila. Tento cyklus stále jen čekám a čekám, kdy se ms uráčí. Teď jsem si večer schválně zkusila už 2.ovulační test, protože s tou rádoby ms stále jdou i hleny (omlouvám se za ten naturalistický popis) a ovu test je SKORO pozitivní. Přikládám foto ze včera i dneška. Už tomu nerozumím. Zkusila jsem několik tt z toho poslední v pondělí a ten byl jasně negativní. :zed: Už nevím co čekat… Žaludek už mám víc jak týden jak na vodě. A dnes bolehlav jako… zkusila jsem pít i kontryhel a stále nic kloudného…

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 12.07.18 19:11

@N-Nika to je divne. Radeji bych skocila na gyndu, at na tebe kouknou.

N-Nika
Kecalka 401 příspěvků 12.07.18 21:16

@Peczka na gyndu se snažím dovolat dva dny a nikdo mi to nebere. Asi mají dovolenou :roll:

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 12.07.18 21:34

Ano - takto u mně začala obě těhotenství, takže možné to je :-). Menstruace začala jakože normálně, ale po chvíli se „zarazila“ a už jsem jen špinila. Poprvé jsem netušila, že tohle jsem těhotná, podruhé už jsem to podle toho bezpečně poznala. Držím pěsti ! :-)

N-Nika
Kecalka 401 příspěvků 12.07.18 21:41

@jednoslunicko tak to by bylo v “anovulačním cyklu” hodně velké překvápko :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 21:46
@jednoslunicko píše:
Ano - takto u mně začala obě těhotenství, takže možné to je :-). Menstruace začala jakože normálně, ale po chvíli se „zarazila“ a už jsem jen špinila. Poprvé jsem netušila, že tohle jsem těhotná, podruhé už jsem to podle toho bezpečně poznala. Držím pěsti ! :-)

A kdy se ti ukázal pozitivní těhotenský test? :)

N-Nika
Kecalka 401 příspěvků 12.07.18 21:47

Přesně na stejnou otázku jsem se chtěla zeptat :D

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 12.07.18 21:50
@Anonymní píše:
A kdy se ti ukázal pozitivní těhotenský test? :)

Tak u prvního těhu jsem netušila, že jsem v tom, takže jsem to začala řešit asi v 8 týdnu. U druhého těhu už to bylo cca 10 dní po termínu započetí tady té skoromenstruace.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama