Slabé krvácení ve 24. týdnu těhotenství

6.4.21 10:46

Slabe krvaceni ve 24. tydnu tehotenstvi

Ahojky holky, jsem dnes 23+ 4 tt, cele tehotenstvi bez problemu, bez krvaceni 🙏. Dnes rano jsem mela na toaletnim papiru cirou vodnatou krev, ne hodne ale ani ne malo, vydesilo me to a volala doktorovi, naridil mi dnes klid na luzku a utrogestan 2 tabletky 3× denne ( brala jsem utrogestan do 14 tydne preventivne po ZT v 9 tydnu). Kdybych mela bolesti ci se krvaceni zhorsilo tak mam hned prijet, Jinak mam kontrolu zitra odpoledne. Ted cca po 3 hodinach nastesti uz nemam krev, tak snad bude vse v poradku jen me to vydesilo 🙁 mela jste nektera taky takovou zkusenost? Dekuji za info 😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63040
6.4.21 11:08

@Anastasia4411 zažila jsem u všech 3 těhotenství.. Vesměs jsem skončila v porodnici na pozorování :think: ale kluci to zvládli. Těžko říct, co je příčinou, to zjisti dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
6.4.21 11:20

Zažila jsem u prvního těhotenství. Nejdřív ráno pár kapek krve, pak dlouho nic a pak odpoledne, když jsem končila v práci opravdu hodně jasné krve.
No myslela jsem, že se zblázním a hnala na gynekologii, byl to naštěstí „jen“ prasklý hematom a syn to ustál. Doktor mi ale říkal, že v těhotenství ten spodek je hodně prokrvený a může prasknout žilka, nebo nějaká blbina a žena už krvácí. Vždycky je lepší jít na kontrolu, aby zjistili co je příčinou, těch důvodů může být strašně hodně.
Kamarádka třeba krvácela po každém sexu, tak ho zrušili. Pak krvácela po námaze, pak i po slabší námaze, a nakonec slabě krvácela i když nic nedělala, ale dítě bylo úplně v pohodě. Doktor už jí neměl co víc zakázat a tak ji jenom nařídil klidový režim. No holčička už má 3 roky.
Někdy to může být ale i na hospitalizaci, tak držím palce aby bylo všechno v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 07:39

Ahojky holky dekuji za info. :* Nastesti krev prestala po par hodinach jen pak takovy hnedy vytok/sliz na papiru. Pak uz cisto behem dne. Dodrzela jsem klidovy rezim a skoro jen lezela.. akorat mi parkrat behem dne tvrdlo bricho coz se mi predtim nikdy nestalo. Jeste dneska v posteli a odpoledne mam vysetreni tak uvidime. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat