Slabé pohyby miminka ve 33tt

Anonymní
15.4.21 13:06

Slabé pohyby miminka ve 33tt. zkušenosti?

Ahooj jsem ve 33tt. a přijde mi že poslední dobou malého cítím méňe :/ vždycky třeba ráno pak chvíli odpoledne a večer jak kdy. A někdy místo kopání je to jen takové převalování :/ měl jste to taky někdo tak?? Díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8359
15.4.21 13:08

Jestli se ti pohyby zdají o hodně slabší jela bych na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
15.4.21 13:17

Taky jsem to tak měla. Může to být tím, že miminko roste a má méně místa.. Já se teda lekla a jela na pohotovost. Tam byli v pohodě, dokonce řekli, že matka by měla dát na svůj instinkt a mám přijet kdykoliv zase. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
15.4.21 13:22
@Anonymní píše:
Ahooj jsem ve 33tt. a přijde mi že poslední dobou malého cítím méňe :/ vždycky třeba ráno pak chvíli odpoledne a večer jak kdy. A někdy místo kopání je to jen takové převalování :/ měl jste to taky někdo tak?? Díky :srdce:

Měla jsem to dalo by se říct podobně dcer byla nejvíc aktivní když jsem chtěla jít večer spat..nekdy byl den kdy byla uplně lenoh :D
Nemáte nahodou placentu vepředu já jí tak měla tak to hodně tlumí ty kopance a nebo už muže mít méně místa tak to není tak intenzivní. Ale pokud se bojíte tak se zeptejte svého lekaře to Vás určitě uklidní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:29

@MíšéélMa jojo mám placentu na přední straně :) nikdy jsem neměla nějaky extra kopance ale ted mi to prijde nějak míň, ale je fakt že malej už mel necelý 2kg na kontrole 😀

• Citovat
  • Nahlásit
22005
15.4.21 13:40

Jeď na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
15.4.21 14:00

Přesně, pro klid bych jela na kontrolu, než něco zanedbat..ale může to být stísněným prostorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
15.4.21 14:24

Já jsem teprve 30.týden, ale také mám pocit, že cítím malinko míň, prý je to tím, že miminko má méně a méně prostoru…
ale jak holky píšou, jestli to tak cítíš, raději jeď, ať jsi v klidu. A dej tu pak vědět, pro nás ostatní :). Hodně štěstí :kytka:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
15.4.21 15:13

Tak ja jsem 33tt, obe placenty vepredu, cekam dvojcata a obe mimca citim prubezne behem dne porad. Kazdy ma pres 2kg uz.
Pokud jste pohyby citila drive intenzivneji a ted mene, tak bych rozhodne jela na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
15.4.21 15:21
@Anonymní píše:
@MíšéélMa jojo mám placentu na přední straně :) nikdy jsem neměla nějaky extra kopance ale ted mi to prijde nějak míň, ale je fakt že malej už mel necelý 2kg na kontrole 😀

Tak muže to být tím ale pokud chcete mít jistotu tak jeďte na kontrolu za ujištění ze je vše v pořádku nic nedáte 😊
Dejte pak vědět jak vám to dopadlo 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 21:45

Bohuzel osobni zkusenost, prestalo ve 40tt tlouct srdicko.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat