Slabé pohyby před porodem?

1114
18.7.13 13:01

slabé pohyby před porodem?

Ahoj,
Mám cca 14 dní do termínu. Ale podle doktora to vypadá, že porodím o trošku dřív. Od pondělí chodím často na stolici, mám i průjem. Myslím, že mi dnes ráno odešlo kousek hlenové zátky. Je možné, že bude odcházet postupně a ne najednou? byl to jenom takový kousek hlenu a zatím nic víc :nevim:. Kromě toho, že už je to hrozně vyčerpávající, se jinak cítím dobře. občas mě pobolívá břicho. ale dnes mě trochu vyděsilo, že oproti předešlým dnům cítím málo pohyby. Cítím, že tam uvnitř někdo je :), ale je to daleko slabší. jenom takové polechtání, zaťukání, občas někde nahmatám nožičku, ale dřív tam malá vyváděla jako blázen. Jsem z toho nervózní. Může to tak před porodem být? Mám třeba zítra zajít do porodnice? V pondělí jsem byla a všechno bylo v pořádku. Může to mít něco společného s tou zátkou? Měla jsem dokonce i pocit, že citím jak se miminko posunulo o kousek dolů…je to možné? Nebo už jsem paranoidní??? :(
asi potřebuji jenom uklidnit od někoho, kdo už to všechno zažil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
18.7.13 13:03

@Adduše vše co píšeš, je normální. Dítko už má málo prostoru. Jinak pokud máš strach, zajeď do porodnice, tím nic nezkazíš. Lepší 10× zbytečně, než jednou pozdě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
18.7.13 13:05
@martina.se píše:
@Adduše vše co píšeš, je normální. Dítko už má málo prostoru. Jinak pokud máš strach, zajeď do porodnice, tím nic nezkazíš. Lepší 10× zbytečně, než jednou pozdě :palec:

přesně tak - souhlasím :palec: :pankac:

• Citovat
  • Upravit
4132
18.7.13 13:09

Je možné, že budeš opravdu brzy rodit. Já to tak podobně měla - častější chození na záchod, dítě jsem cítila dole, po trochách mi během dvou dnů odešla hlenová zátka a jelo se rodit (taky 14 dnů před termínem).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
18.7.13 13:15

@Vlkoška já si myslím, že to byla ona. nejsem si jistá jestli to poznám :oops: byl to takový bílo-žlutý hlen. Vypadá to tak ne? :oops:
ptám se jako blázen. ale je to první miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
18.7.13 13:17

Jedna holčina, tady psala že jí odcházela hlenová zátka i dva dny…
a hlenová zátka vypadá spíš jako s příměsí krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
18.7.13 13:17

@Adduše No bylo to takové gelovité rosolovité cosi, bíložluté a nitkami krve. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
18.7.13 13:23

@Adduše mám to taky tak včera mi odešla zátka a malou moc necítím, většinou se asi jen protáhne, trochu víc jí cítím v noci. Už toho mám plný kecky a chci to mít za sebou.. termín mám v úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
18.7.13 13:25

@Vlkoška @tassenta aha, byl to jenom takovej kousek. určitě jí tak málo není. aspoň si to myslím, že je toho víc, tak jsem z toho usoudila, že odejde ještě další kus. ale zatím nic. :nevim: jestli tam bylo trochu krve, to si teď nějak neuvědomuji. bylo to totiž v půl 6 ráno…mžourala jsem na to v polospánku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 13:38

@Adduše mě odchází zátka po kouskách od minulé středy a to fakt trochu tak na lžičku, chodím často na malou a hlavička je hodně nízko, dostala jsem roztok na plodovku sebou domů, já teda mam termín zítra, s těmi pohyby neboj, někdy řádí víc někdy víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
4255
18.7.13 13:40

@Adduše moje zátka je žlutohnědá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kla
2531
18.7.13 13:45

Hlenová zátka mi odešla dva týdny před porodem :-))). A u obou porodů jsem noc a den předtím měla dobrou běhavku :-)).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama