Slabě pozitivní, druhý den sněhobílý ovulační test. Byla ovulace?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falko159
Povídálka 32 příspěvků 15.01.18 18:42
slabě pozitivní, druhý den sněhobílý ovulační test. Byla ovulace?

Ahoj holky,

od středy jsem si dělala ovulační testy a byly negativní, začalo to duchama, v pátek byla čárka už docela pěkně vidět, proběhl nechráněný pohlavní styk, v sobotu čárka o trošku zesílila, v neděli i dnes uplně sněhobílé. Je možné, že jsem nestihla zachytit ovulaci na testu, nebo pravděpodobně k ovulaci nedošlo? Pokud by k ní došlo, kdy to tak zhruba mohlo být? Já jen, jestli páteční snažení mohlo být úspěšné. Cykly mám poměrně pravidelné, ovulace měla vyjít právě na pátek, ale možná se posunula.

Díky moc za rady! :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 15.01.18 18:50

A nemáš foto těch testů? @falko159

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.01.18 18:53

Já si myslím, že jsi ovulovala o víkendu. Já to mívala podobné. Nikdy jsem neměla testovací čárku stejně výraznou nebo silnější než kontrolní. Vždy jsem to měla dle stejného vzorce: sněhobílo, sněhobílo, duch, slabá čárka, sněhobílo, sněhobílo.
Dnes jsem 31tt :)

Pavouček1994
Kelišová 7466 příspěvků 15.01.18 19:09

@falko159 slabě pozitivní ovulační test neexistuje. budto je pozitivní, dvě stejně silné čárky, nebo kontrolní silnější a nebo testovací slabší a tj negativní.. ovulace proběhla tedy ASI v sobotu, ale kdo ví.. jo, mohlo mýt snažení smysl :) to jestli mohlo být úspěšné by ti řekli jedině lékaři podle toho zda jste zdraví a podle toho by mohli dedukovat jestli se vám možná povede a nebo ne.. těžko můžeme napsat, zda bylo úspěšné :) dozvíš se za 14 dní. přeji hodně štěstí, at se podaří :srdce:

LiliDen
Povídálka 41 příspěvků 15.01.18 19:17

@falko159
Ja take nikdy nemela stejne silnou carku, vzdy byla slabsi, snazili jsme se cca kazdy druhy den v plodne dny, ale nejlepsi je snazit se byt v klidu a v pohode a nestresovat se s testy :-) Povedlo se hned druhy mesic snazeni, i kdyz test mi nikdy neukazal stejne silnou carku a to jsem se testovala pravidelne :-) Takze Ovu urcite byt mohla ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 20:02

Take mi silila a pak zeslabla, bez toho, aby byly alespon stejne silne. Ten mesic jsme pocali syna, takze ovulace u me urcite probehla, ale tech 24 hodin rozestupu ji proste nestacilo zachytit.

Samanta28
Závislačka 2602 příspěvků 29.01.18 15:20
OT

Ahoj holky myslite ze uz probehla ovulace. dekuji

Samanta28
Závislačka 2602 příspěvků 29.01.18 15:21
@Samanta28 píše:
Ahoj holky myslite ze uz probehla ovulace. dekuji

LiliDen
Povídálka 41 příspěvků 29.01.18 22:36
@Samanta28

Ja myslim, ze ano, protoze ja mela uplne stejne carky (nikdy tak silna jako kontrolni) a ovulace probehnout musela, protoze jsem v patem mesici :-)
Drzim palce!! :kytka:

Samanta28
Závislačka 2602 příspěvků 30.01.18 00:14

@LiliDen ahoj moc ti dekuji za odpoved jses zlata, tebe preji is srdce at je vse jak ma byt. Hodne stesti aj tebe. :hug:

falko159
Povídálka 32 příspěvků 30.01.18 09:26

Ahoj, já jsem založila tuto diskuzi a u mě ty testy vypadaly dost podobně. Nyní jsem 4 dny po očekávané MS, vždy ji mám přesnou jak hodinky, ale zatím jsem netestovala. Nicméně mám zpoždění a bolí mě prsa, tak věřím, že to vyšlo.

smurfka
Nadpozemská drbna 28988 příspěvků 30.01.18 09:28
@Samanta28 píše:

ani jeden nevypadá pozitivně - to neznamená že ovu neproběhla - některým se ovu na testech prostě neukáže..
ale test není pozitivní ani jeden

eleanor25
Povídálka 25 příspěvků 30.01.18 12:35

Tak to držím palce, ať to vyjde. :hug:

Kykyka
Povídálka 23 příspěvků 31.01.18 17:52
OVULACE - NEOVULACE

Ahoj,
já to mívám přesně stejné…
Nejdřív bílo, 11. či 12. DC slabá čárečka a pak už pořád bílo…
Měla jsem to tak dva měsíce. Po více než půlročním snažení o mimi nic.
Vzhledem k věku 35 plus (věk partnera je bohužel ještě mnohem vyšší, ale před cca 12 lety měl dětí jako smetí a to už měl 40 na krku) jsem dostala clostík od 5. do 9. DC 1-0-1 a pak od 17. DC Duphaston na hladký průběh.
Ani po Clostíku čárka nezesílila (první měsíc ho beru) a dokonce byla ještě slabší než bez něj. Pak zase bílo. Tedy jsem předpokládala, že OVU snad proběhla, jen jsem nechytla ten den správný čas. Snažení probíhalo od den až do 12 DC. Asi za 4 dny na to mě začalo píchat břicho. Ob dva dny jsem začala brát Duphaston. A druhý den po orgasmu jsem měla silné několikahodinové bolesti - podbřišek, vaječníky, tlak u konečníku, asi 5× jsem byla po sobě čůrat, ale ani mi nešlo se vymočit, musela jsem se snažit ve sprše. Jinak žádné pálení při močení to ne. Pak jsem si dala čaj a večer bylo lépe. Duphaston beru dál. Občas mě píchá. Mám pocit, že při chůzi je to lepší. Bolí mě bradavky, tedy při dotyku, prsa ani ne. FSH mám 4,5, což je dobré.
Takže teď nevím, zda ty bolesti a stahy přičítat lékům, možnému těhotenství nebo snad cystě. Zda byla OVU nebo ne. A jestli nemůže být problém i věk partnera. Příští měsíc zkusím častěji během dne OVU testy, mám i test pro spermie pro partnera, ale ukazuje jen množství, ne životnost…a kolem 12. dne cyklu pujdu k dr., aby koukla, jestli tam folíky dozrávají či co. Sama mi to nenabídla :/ Jinak je skvělá.
Test si budu dělat zítra ráno, zda něco…
Odhadem, jak to vidíte vy? :roll:

Zoe1
Kecalka 156 příspěvků 31.01.18 19:59

Ahoj, ovulačním testům nevěřím, akorát mě stresovaly…dělala jsem si deset dní po sobě v době, kdy jsem měla mít ovulaci a pořád byly negativní, tak já ve stresu, že nemám ovulaci a přitom jsem ten měsíc otěhotněla a už končím první trimestr :-) až budu chtít druhé dítě, kašlu na všechny testy :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Děsivý příběh jezídky: Utekla islamistovi, který ji týral. Pak ho potkala v Německu

Sotva dosáhla dospělosti, už si kurdská jezídka Ashwaq Ta’lo prožila hrůzy, o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama