Slabě pozitivní test 6.den po KET

45
9.10.20 09:19

Slabe pozitivni test 6.den po KET

Ahoj holky :mavam: Dnes jsem 7.den po KET a uz vcera jsem zkousela testovat.Test je slabe pozitivni.Mela jsem 5ti denni blastocystu..Ve prispevku zaslu oba testy jeden ze vcera a jeden z dneska..carka mi prijde ale stejna..Moje otazka je, jak rychle stoupa Hcg? Mate tu nekdo na ukazku jak to probihalo u Vas? :oops: Dekuji za kazdou odpoved :kytka:

Příspěvek upraven 09.10.20 v 09:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45
9.10.20 09:20

Dole sesty den a nahore sedmy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
9.10.20 09:30

Pokud si pamatuji dobře, tak se test nemá dělat brzy, protože je tam i nějaký vliv léků (decapeptylu?), který způsobuje pozitivitu testu. Ale přesně si to nepamatuji, je to přece jen nějaký pátek, co jsem se o toto zajímala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
9.10.20 09:32

@Evkad ja jsem si nic nepichala, ani ovitrelle ani pregnyl,,beru jen leky na podporu sliznice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
9.10.20 09:41

Co si pamatuji, tak okolo 14DPO by mělo být HCG okolo 200.
Ale tohle všechno se dá dohledat na netu.

Nikdy jsem po IVF netestovala, takže nevím jak je to s „čárkami“. Pokaždé jsem čekala na test v CAR. Jednou jsem chtěla zkusit klasický těhotenský test, byla jsem v 7tt a čárka byla slabá, že jsem skoro pochybovala, že jsem těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
9.10.20 09:45

@Evkad jo jo, samozrejme na krev si zajdu abych vedela vic ale musim pockat do pristiho tydne. Chtela jsem jen vedet jestli test sili kazdym dnem nebo je to takhle v poradku..cekam na to uz dost dlouho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
9.10.20 09:47

@Katrin9
Ahoj ja som tiež testovala 6. Deň po ket a čiarka slabá bola, vid fotka. Teraz mam cca 2 týždne do termínu pôrodu, budem ti držať palce. Inak potom testuj z rannej moci každé 2 dni, aby bol vidieť rozdiel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
9.10.20 09:49

@Baterinka takze kazde dva dny, to jsem potrebovala vedet :D zkusim tedy zitra snad pujde videt vic..Dekuji, jinak tobe moc gratuluju, hlavne at je vse v poradku :kytka: ja doufam ze to bude silit jinak je to asi v kopru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
9.10.20 09:50

@Katrin9 je to pozitivní. Nestresuj se. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
9.10.20 09:54

@karkarka vím, jen jsem nervozni aby to jeste dopadlo :roll: kdyz jsem tu kolikrat cetla nadseny holciny a pak z krve zjistily ze mimco odchazi :,( Jsem hroznej pesimista :zed: ale dekuji za povzbuzeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
9.10.20 10:00

@Katrin9 Ahoj, já jsem teda dělala test už 4ty den po ket a byla tam slabá druhá čárka. Vím, že se to má dělat 10-14 dní po ket, ae kdo to má vydržet 😂 co dva dny mi test sílil a je pravda, že až nějakých 15-16 dní po ket byla druhá čárka úplně silná, takže se nestresuj tím, že je teď slaba, pozitivní to je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
9.10.20 10:02

@Klara0225 jee tak super :srdce: moc dekuju za reakce..a ty uz mas miminko nebo jeste tehotna? Vsechno probihalo v poradku? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
9.10.20 10:07

@Katrin9 u nás to bohužel nedopadlo a náš chlapeček ve 21tt odešel. Zatím ještě nevíme proč. Já ae věděla, že se to povede ještě než jsme byli na ket. Další ket nás čeká snad v lednu a vím, že to vyjde i tentokrát. Určitě se neboj, to, že nám to nevyšlo nemělo nic společného s ketem 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 10:11

Lepsi testovat ob den nez denne. Ta hladina hCG vic naroste a a mela by tam byt znatelnejsi posun - silnejsi carka. Ja jsem kratce tehotna a mela jsem doma asi 4 testy. Testovala jsem ob den a bylo to pekne videt, jak carka sili.

Prosim anonym nebo smazat. Chodi sem kamaradky a ani rodina jeste nevi, ze jsem tehotna. Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
45
9.10.20 10:12

@Klara0225 jezis tak to me moc mrzi :,( ale dvakrat se ti to stoprocentne nestane, urcite se to ted povede a porodis zdravy miminko..ja dokud to nebudu mit potvrzeny z krve tak nebudu mit klid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama