Slabě pozitivní TT, MS a bolest při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Idzetka
Kecalka 111 příspěvků 05.10.14 22:14
Slabě pozitivní TT,MS a bolest při sexu

Zdravím,
MS mi měla přijít 19.9.(mívám pravidelnou +/- 1 den) a když se do 24.9. nedostavila a přítel mi začal vykládat jak se mi zvětšili prsa a boky (a jak se mu to líbí :lol: ) no tak mě napadlo, že si ten test udělám. Na testu byla slabá i ta druhá čárka a když píšu slabá myslím opravdu slabá, ale viditelná (přítel ji také viděl). To bylo ráno a večer mi přišla MS (mrcha). No jo, ale problém nastal kdy při prvním styku po MS jsme toho museli nechat, protože to fakt bolelo (to se mi nikdy nestalo). A teď ani nemám chuť. Bolí mě podbřišek (takový jakoby tlak nebo co). Mám strach jestli to třeba není nějaký problém, co já vím cysta (četla jsem že po ní taky vyjde pozitivní tt), ale to by zase asi nemělo vliv na tu bolest. Na gyndu se jen tak nedostanu. nejdřív tak po 20. Tak mě zajímají nějaké vaše názory, proč to najednou bolí. Navíc nevěděla jsem co na to může mít vliv takže jsem toho proto napsala tolik :oops:

Reakce:
kessi22
Závislačka 3982 příspěvků 05.10.14 22:19

:think: a ten sex bolel jen jednou, nebo jste to už nezkoušeli? Můžeš být jen dole podrážděná…ale na gyndu bych naběhla, co nejdřív…snad to nic nebude, ale jistota je jistota - kor když chcete miminko :kytka:

Idzetka
Kecalka 111 příspěvků 05.10.14 22:21

Nemám odvahu to zkoušet navíc jako bych byla dole od toho dne já nevím jak to napsat - sevřená??? :oops:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 05.10.14 22:27

Udělej znovu test, jestli ti neroste HCG.

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.10.14 22:28

A zkoušela jsi ještě udělat test?

Idzetka
Kecalka 111 příspěvků 05.10.14 22:30

To mě nenapadlo když jsem měla MS. A byla normální.

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 05.10.14 22:35

@Idzetka moje kamaradka menstruovala normalne, ze je tehotna zjistila na preventivni prohlidce ;) byla ve tretim mesici :)

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.10.14 22:37

To neznamená, že nemůžeš být těhotná. Už jsem od hodně holek slyšela, že měly MS i když byly těhotné.

Idzetka
Kecalka 111 příspěvků 05.10.14 22:37

Vím že je to možný, ale taky jsem četla že je to velice velice vyjímečné. Spíš mám strach jestli to není něco jiného. Navíc kdybych teda teoreticky byla těhotná tak by to mohlo způsobit tu bolest? :think:

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.10.14 22:38

Zkus test a uvidíš. A stejně bych se objednala na gyndu. Pokud máš při sexu bolesti, může to být klidně zánět. Já jsem to tak párkrát měla.

kaja00
Extra třída :D 13534 příspěvků 05.10.14 22:43

@Idzetka Zajdi na gyndu a udělej si ještě test :kytka: pak napiš jak jsi dopadla :mavam: Přeju mnoho štěstí :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >