Slabé špinění, můžu být těhotná?

Anonymní
3.4.20 22:28

Slabé špinění, můžu být tehotna?

Ahoj holky, 20.2-24.2. 2020 jsem mela posledni menstruaci, poslední myslim v tom ze byla normální, mám pravidelne silnou menstruaci ted posledni dobou chodi co 33-38 dní, mám ji vždy silnou, tece ze me hromada krve, padaji ze me cucky, mam strasne obrovsky bolesti vzdycky, prijde vetsinou v 4-5 ráno. Jenže ted 24.3. Jsem zacala asi ve 4hodiny odpoledne uplne zlehka spinit.. Bez bolestí, bez problémů, myslela jsem ze se rozjede ale az do 28.3. Jsem porad spinila pouzila jsem denne max. 2 intimní vložky. V zivote se mi nestalo ze mi misto mesicek prislo spineni… Snazime se s pritelem o miminko, Par dni predtim jsem zacala byt takova rozcitlivela, a ted me rozplace kazda blbost, blbost.. Prsa me neboli ani nejsou oteklé, jsou měkké, akorat přítel rikal ze mu prijde ze zůstali velké. Delala jsem si ted 1.4. Tehotensky test ale bxl negativní.. S pritelem jsme měli styk 7.3,9.3,15.3,21. 3 a 22.3., bazalni teplotu sem si zacala merit vcera, ovulaci jsem moc nehlidala, davali jsme tomu volný průběh, takze vlastne nevim vubec nic, myslite si ze je to jen nejaka hormonalni zmena a nemam to resit? Nebo si myslite ze bych mohla být tehotna? Jsem z toho celkem špatná a dost mě to mate, ani nevim jestli to špinění mám brát jako menstruaci.. Holky prosim poraďte, moc díky za vaše zkušenosti a rady ????❤️

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3160
3.4.20 22:38

Spis rozhazeny cyklus a hormonalni nerovnaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 02:26

Ahoj

Prosim o pomoc! HA beru pres rok, nejdříve jsem MS temer nemela, potom extremne silne. Posledni se temer nedostavila, jen spineni. Posledni styk jsme meli 9.3. a ms mela byt od 20.3 :) bolesti na levém vaječníku a levé ledvine obcas mívám, akorat mi ted posledni dva dny tece krev z nosu (zadny proud, ale rymu nemam, je to cista krev). Test si koupit pujdu, ale bojim se, porad jeste studuju a miminko zatim nechceme. HA beru pravidelne, myslite, ze je tehotenstvi mozne?

• Nahlásit
  • Citovat
2
4.4.20 09:04

Dotaz ohledně špinění po ovulaci

Dobrý den chtěla jsem se zeptat mám 17 roku a zatím nemám žádné zkušenosti s těhotenstvím nebo očekávání tehotenstvi. S přítelem jsme měli pohlavní styk 21.3. což bylo den po ukončení menstruace a 1.4 což bylo den před odhadovanou ovulaci v obou případech jeho semeno skončilo ve me. Od dnešního rána mě probudila vysoká bolest ledvin až přecházející do nepříjemného mravenčení do nohou. Následně jsme začala krvácet ale na menstruaci je ještě hodně brzy cca 12 dní zbývá. Od poslední menstruace mě pobolivaji prsa a přítel naznačil že jsou pořád nateklé jako při menstruaci a před dvěmi dny jsem měla výlevy nálad kdy mě rozhodla i sebe větší hloupost a hned jsem bulela jako želva. Myslíte si že by byla možnost nějaká na otěhotnění? Děkuji za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 09:10

Test test test

@Barčenza udelej si test. Bohuzel v situaci (korona) k doktorovi nemuzes, tak zkus test. Muze to byt pouze naladovost, bolesti z ovulace. Udelej si test klidne hned (radeji z ranní moci) a dalsi v očekávané menstruaci. Ale bohuzel, kdyz se do tebe udelal a neberes (?) HA, tak je to opravdu mozne. Kazdopadne kdyz se ohlizim na tehotenstvi v mym okoli, nikdo mele příznaky tak brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
2
4.4.20 09:36
@Anonymní píše:
@Barčenza udelej si test. Bohuzel v situaci (korona) k doktorovi nemuzes, tak zkus test. Muze to byt pouze naladovost, bolesti z ovulace. Udelej si test klidne hned (radeji z ranní moci) a dalsi v očekávané menstruaci. Ale bohuzel, kdyz se do tebe udelal a neberes (?) HA, tak je to opravdu mozne. Kazdopadne kdyz se ohlizim na tehotenstvi v mym okoli, nikdo mele příznaky tak brzo.

Děkuji za radu. Test mám určitě v plánu si udělat ale jelikož je teď víkend a já se nemám jak dostat do obchodu tak to vyřeším přes týden s přítelem a koupíme jej. HA jsem nikdy nebrala a možná ji ani brát nebudu moci z hlediska trombofilie a nosných mutaci. Test jsem si dělala zhruba v minulém týdnu kvůli bolesti prsou a nateklosti a byl negativní ani náznak ducha ale pak jsme se s partnerem znovu milovali a mělo by to právě vycházet na vysoké plodné obdobi. Uvidíme jak dlouho bude špinění a krvácení trvat a kdyby se něco nezdálo zkusím se objednat k lekari. Ještě jednou moc děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 08:23

Ahoj holky, vím, že tu žádná nejste doktor jen by mě zajímalo jestli některá z vás nemá zkušenost. Ms jsem měla dostat 28.3., ale nepřišla.. měla jsem radost, protože se snažíme o miminko, ale test jsem měla překvapivě negativní???‍:female_sign:️ Po skoro 5 denní zpoždění jsem ve čtvrtek 2.3. večer začala špinit, tak sem si říkala, že se to do rána rozjede, ale nic jen po utření světle růžová na papíře, projistotu jsem si dala kalíšek, přes den mě trochu bolelo břicho jako u klasické ma, ale když sem ho vyjmula bylo v něm jen trošku tmavě hnědé krve bez slyznice, už sem si ho nezaváděla a dala si jen vložku na které skoro nic nebylo jen malinko ale spíš jako růžová kapika jinak nic i při utření žádná krev jen světlé špinění.. netuším co to má být… nestalo se to některé? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, 20.2-24.2. 2020 jsem mela posledni menstruaci, poslední myslim v tom ze byla normální, mám pravidelne silnou menstruaci ted posledni dobou chodi co 33-38 dní, mám ji vždy silnou, tece ze me hromada krve, padaji ze me cucky, mam strasne obrovsky bolesti vzdycky, prijde vetsinou v 4-5 ráno. Jenže ted 24.3. Jsem zacala asi ve 4hodiny odpoledne uplne zlehka spinit.. Bez bolestí, bez problémů, myslela jsem ze se rozjede ale az do 28.3. Jsem porad spinila pouzila jsem denne max. 2 intimní vložky. V zivote se mi nestalo ze mi misto mesicek prislo spineni… Snazime se s pritelem o miminko, Par dni predtim jsem zacala byt takova rozcitlivela, a ted me rozplace kazda blbost, blbost.. Prsa me neboli ani nejsou oteklé, jsou měkké, akorat přítel rikal ze mu prijde ze zůstali velké. Delala jsem si ted 1.4. Tehotensky test ale bxl negativní.. S pritelem jsme měli styk 7.3,9.3,15.3,21. 3 a 22.3., bazalni teplotu sem si zacala merit vcera, ovulaci jsem moc nehlidala, davali jsme tomu volný průběh, takze vlastne nevim vubec nic, myslite si ze je to jen nejaka hormonalni zmena a nemam to resit? Nebo si myslite ze bych mohla být tehotna? Jsem z toho celkem špatná a dost mě to mate, ani nevim jestli to špinění mám brát jako menstruaci.. Holky prosim poraďte, moc díky za vaše zkušenosti a rady ????:heart:️

Ahoj, tak přesně tohle jsem zažila na chlup. Poslední MS 20.2., normální průběh. Délku cyklu mám cca 30 dní, v den očekávané MS začalo klasické špinění jako začátek, další čtyři dny jsem stále spinila a najednou jako když utne, po MS ani památky. Po týdnu jsem si dělala test, byl slabý duch, za pár dní clear blue ukázal 1-2 týdny a za pár dní už dálnice na testu. Takže jsem cca v 7. týdnu, k MUDr jdu 9.4. Takže ze zklamání, že jsem to dostala úplný obrat a jsem v tom :) takže určitě můžeš být, vydrž pár dní a zkus test. píšu anonymně, protože to nikdo neví ještě krom manžela, tak aby se to někde neproflaklo :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 13:13
@Anonymní píše:
Ahoj, tak přesně tohle jsem zažila na chlup. Poslední MS 20.2., normální průběh. Délku cyklu mám cca 30 dní, v den očekávané MS začalo klasické špinění jako začátek, další čtyři dny jsem stále spinila a najednou jako když utne, po MS ani památky. Po týdnu jsem si dělala test, byl slabý duch, za pár dní clear blue ukázal 1-2 týdny a za pár dní už dálnice na testu. Takže jsem cca v 7. týdnu, k MUDr jdu 9.4. Takže ze zklamání, že jsem to dostala úplný obrat a jsem v tom :) takže určitě můžeš být, vydrž pár dní a zkus test. píšu anonymně, protože to nikdo neví ještě krom manžela, tak aby se to někde neproflaklo :D

Ahoj, diky moc za zkusenost! :heart:️ A gratuluji! :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 13:15
@Mysticlipstick píše:
Spis rozhazeny cyklus a hormonalni nerovnaha.

Dekuju moc, zpraví se to samo nebo je potreba nejak zakrocit?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 13:33
@Anonymní píše:
Ahoj, diky moc za zkusenost! :heart:️ A gratuluji! :heart:️

Díky, snažíme se od července, tak snad to dopadne. Držím taky palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 23:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vím, že tu žádná nejste doktor jen by mě zajímalo jestli některá z vás nemá zkušenost. Ms jsem měla dostat 28.3., ale nepřišla.. měla jsem radost, protože se snažíme o miminko, ale test jsem měla překvapivě negativní???‍:female_sign:️ Po skoro 5 denní zpoždění jsem ve čtvrtek 2.3. večer začala špinit, tak sem si říkala, že se to do rána rozjede, ale nic jen po utření světle růžová na papíře, projistotu jsem si dala kalíšek, přes den mě trochu bolelo břicho jako u klasické ma, ale když sem ho vyjmula bylo v něm jen trošku tmavě hnědé krve bez slyznice, už sem si ho nezaváděla a dala si jen vložku na které skoro nic nebylo jen malinko ale spíš jako růžová kapika jinak nic i při utření žádná krev jen světlé špinění.. netuším co to má být… nestalo se to některé? :,(

Přesně to samé prožívám teď taky, víš už něco víc? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
355
6.4.20 09:20

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu