Slabé zakrvácení v 10. týdnu těhotenství

Anonymní
19.10.20 17:12

Slabé zakrvácení v 10 týdnu těhotenství

Ahojky jsem v 10 týdnu těhotenství.. Před chvílí jsem na toaletním papíře našla trošičku čerstvé krve.. Žádné bolesti.. Žádné křeče nemám.. Ale asi i tak raději pojedu do nemocnice abych měla jistotu.. Co myslíte? Měla jste to taky některá a dopadlo to dobře? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
956
19.10.20 17:22

Pokud je to jen trošičku, tak si myslím, že je zbytečné tahle plašit a někam jezdit. S největší pravděpodobností jen praskla nějaká žilka. Jak se Vám zvyšuje objem krve v těle a všechno je logicky víc prokrvené, tak se to občas stane. Do nemocnice jeďte až kdyby to doopravdy začalo krvácet a měla jste bolesti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 17:27

@DeeDee.518 zatím je to jen trochu a bez bolesti.. Ale i tak mám hrozný strach.. O mimi jsme se snažili dlouho a nechci o něj přijít.. Chtěla bych vědět na čem jsem :(
*zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
8107
19.10.20 17:29
@Anonymní píše:
Ahojky jsem v 10 týdnu těhotenství.. Před chvílí jsem na toaletním papíře našla trošičku čerstvé krve.. Žádné bolesti.. Žádné křeče nemám.. Ale asi i tak raději pojedu do nemocnice abych měla jistotu.. Co myslíte? Měla jste to taky některá a dopadlo to dobře? :(

Za to nic nedáš když pojedeš, aspoň budeš v klidu..může být hematom nebo silne prokrvený čípek.. držím palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
19.10.20 17:31

Nejspíš to doopravdy nic není, především pokud to bylo jednorázové. Ale jestli vás to uklidní, tak do té nemocnice jeďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 17:35

@Myška321 asi tam raději zajedu.. Sice doktor až mě uvidí tak bude kroutit hlavou.. Ale říkal že když se bude něco dít, tak mám přijít kdykoliv.. A aspoň budu vědět na čem jsem… :nevim:
*Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
608
19.10.20 18:29

Ja jsem takhle zakrvacela jednou asi v 8tt po sexu, malinko cerstve krve, a potom nekdy kolem 11tt jsem jeden den spinila male mnozstvi, rekla sjem to az na planovane kontrole asi tyden po, doktor udelal stery pro jistotu, ale vesmes to nic nebylo. Jestli je to male mnozstvi a nebude se to opakovat, asi bych taky neplasila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 18:34

@Markétka111 mě už se to právě stalo před 14 dny a doktor řekl že to nic není.. Dnes se to stalo znovu.. Ale už žádná krev není.. Takže to asi nebudu hrotit :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
608
19.10.20 18:54

Urcite je vse v poradku, ten cipek je ted holt hodne prokrveny a obcas se to stane, kdyz je to fakt minimum jednorazove a nic te neboli, tak treba jen zitra dopoledne zavolej doktorovi a seznam ho se situaci, treba te bude chtit videt, tak uvidis :) drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22238
19.10.20 18:55
@Anonymní píše:
Ahojky jsem v 10 týdnu těhotenství.. Před chvílí jsem na toaletním papíře našla trošičku čerstvé krve.. Žádné bolesti.. Žádné křeče nemám.. Ale asi i tak raději pojedu do nemocnice abych měla jistotu.. Co myslíte? Měla jste to taky některá a dopadlo to dobře? :(

Vydrž…pokud by se něco potento, stejně by nic nedělali. Max utroš nebo tak a ležet. To můžeš i doma. V dnešní době dobrovolně do nemocnice je blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
19.10.20 19:01

Ja bych jela, vim, ze je covid atd, ale my se oo dote snazili taky dlouho, dve brzke ztraty a nakonec IVF a kdyz jsem nasla takhle trochu krve ve 12 tt, tak jsem se zacla hroutit..a v sobotu, ze jo..tak jsem sla na pohotovost a jeste se tam omlouvala a bylo mi receno, ze tehotnym je dovoleno panikarit kdykoli…no bylo to po steru z cipku na cytologii…no za tyden znovu.., a to uz nasli hematom, byl maly, ale vyzadoval klid a neschopenku…bylo vse ok nakonec :-) ale treba svagrova d vetsim hematomem byla v nemocnici, dokud nezmizel… takze, zalezi, jake mas nervy, neni ostuda jet a taky je dulezite, zda muzes byt v klidu a nemusis treba do prace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 19:03

@Markétka111 zdravím vás.. Já ve středu jdu na kontrolu tak snad to vydržím :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 19:05

@Melodie91 zdravím.. Ve středu jdu stejně na kontrolu tak to vydržím.. Na nemocenské jsem už 14 :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama