Slabí duch na testu kdy udělat další?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 11.03.18 12:08
slabí duch na testu kdy udělat další?

Ahoj prosím v pátek jsem dělala testy jsou tam slaboulinkate čárečky :) včera jsem to mela dostat a nic. kdy mám zkusit další test? :srdce: :srdce: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 5497 příspěvků 11.03.18 12:10

Já testuji nejdřív týden po vynechání. Ale tím že mám za sebou ZT i biochemické, snažím se být trpělivá a zbytečně se „netěšit“

Sofie92
Závislačka 3124 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 12:11

Test každý den bude silnejsi. Takže kdykoliv třeba za 2 dny a bude to úplně jasné už ;)

růžový achát
Závislačka 3214 příspěvků 11.03.18 12:11

Tak jsi v tom no asi gratuluji a jinak,,slabý,, se skloňuje po vzoru,,mladý,, i když počasí je jarní :roll:test si nedělej,, objednej se k doktoru :P

beruska9
Extra třída :D 10256 příspěvků 11.03.18 12:20

Vydrz aspon par dni, bude to vyraznejsi.
@růžový achát : a doktor uvidi co? Velke kulove v tomhle stadiu.

iwa83
Kelišová 5497 příspěvků 11.03.18 12:21

@růžový achát většina doktorů objednává nejdřív 2 týdny po vynechaní MS - objednávat se týden po, je zbytečně brzy. A to v pondělí ani nebude. Ješte stále z toho může být biochemické (nepřeji nikomu). Chce to čas. Týden po vynechaní je tam buď dálnice nebo ne. Víc bych netestovala. Pro mě to je jen větší stres, zda je to fakt silnější.

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 11.03.18 12:26

@iwa83 co je to biochemicke?

Tichošlápek
Echt Kelišová 8497 příspěvků 11.03.18 12:28

A to já testovala obden, abych viděla jak čárka sili 8)

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 11.03.18 12:29

Já nwm nechci se radovat jsem po 2 potratech v 8+4tt :,( :,( m

iwa83
Kelišová 5497 příspěvků 11.03.18 12:33

@Klaris23 biochemické je když máš pozitivní test a třeba 10-14 dní po vynechání a (tom pozitivním testu) stejně dojde MS. Tak jsem to měla posledně. ZT jsem měla 6+2 s tím, že se na to přišlo až když jsem začala špinit v 8+4.
nech to na přírodě - buď to dopadne nebo nedopadne, stres tomu nijak nepomůže. Testovala bych týden po vynechaní - to by měla naskočit dálnice hned a těch 14 dní po bych případně volala na gyndu.

růžový achát
Závislačka 3214 příspěvků 11.03.18 12:43
@beruska9 píše:
Vydrz aspon par dni, bude to vyraznejsi.
@růžový achát : a doktor uvidi co? Velke kulove v tomhle stadiu.

To by mne nebapadlo čeče a to jsem zdravotnik a mam dve deti :? Děkuji za moudro :pankac: ještě, že tu jsi.

růžový achát
Závislačka 3214 příspěvků 11.03.18 12:45

Klidně se raduj a mysli pozitivne :kytka:, ted to bude ok… uvidíš a pak napiš!

iwa83
Kelišová 5497 příspěvků 11.03.18 12:46

@růžový achát není důvod se urážet, Taky si myslím, že objednávat se 3 dni po vynechaní a pozitivním TT na gyndu je prostě zbytečně brzo. Nejspíš jí doktor stejně nedá dřív termín než na nějaký 6+ něco neli pozdějc…

beruska9
Extra třída :D 10256 příspěvků 11.03.18 12:47

@růžový achát : no vidis, a ja myslela, ze jsi ucitelka cestiny…ale to bys umela psat uvozovky :mrgreen: Taky preji hezky den :mavam:

Petruna21
Echt Kelišová 9447 příspěvků 11.03.18 13:10

Druhý den :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama