Slábne mi čárka na těhotenském testu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 08:45
slabne mi carka na tehotenskem testu

Zdravim… vcera jsem mela prvni den od zmeskane ms tak jsem se testovala a na testu byla docela hezka testovaci carka… no dnes uz to bylo horsi…carka o trochu zeslabla, stalo se to nekomu z vas? jak to dopadlo? pred chvili jsem byla na odberu krve tak do 2 h budou vysledky, ale stejne ten strach :(
Prilozene foto, test na pravo je ze vcera a testy vedle z dnesniho dne…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 2920 příspěvků 16.04.18 08:53

@natalia lapi nebyla jsi hodne napita pred testovanim?

Neeky
Kecalka 294 příspěvků 16.04.18 08:56

Tak u toho jednoho to vypadá na test jiné značky, tam by mě jiná síla čárky ani neudivovala. Jinak taky jsem měla i na testech stejné značky různě silný ukazatel, protože moč dle mého není nikdy úplně stejná - může být více naředěná, může být odebrána v jiný čas… Počkej si na výsledky z krve, ale nebála bych se :kytka:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 16.04.18 08:57

@natalia lapi ahoj no tak mohlo by to zničit biochemické tehu ale z jedny čárky bych verdikt nedělala mohla si mít třeba víc rozredenou moc nebo tak něco spíš bych zašla ještě pozítří na krev abys viděla jestli se hodnota hcg zdvojnásobila ono ti jeden odběr krve taky až tak moc neřekne spíš ti potvrdí tehu ale potřebujes zjistit jestli dobře narůstá. Tak držím palce ať je vše jak má být

novakova.t
Závislačka 2977 příspěvků 16.04.18 09:00

Testuj se vždy stejnou značkou

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 09:12

Ty dva ruzove testy vedle sebe jsou stejne znacky…, jinak bylo to z ranni moce a nepila jsem :/

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 09:12

Uz minuly rok jsem podstoupila biochem tehotenstvi

Kriss Tina
Závislačka 4278 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 09:18

Jsou všechny z raní moci? Zkus stejnou znacku, možná ten dnešní má menší citlivost a tudíž vyšel slabsi

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 09:38

Jsou stejne znacky ten na pravo je delany vcera a ten prostredni ( stejne znacky stejne baleni) mi rano vysel slabsi

Karleon
Kelišová 5157 příspěvků 16.04.18 09:46

Stalo a pak jsem to dostala :(

Kriss Tina
Závislačka 4278 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 09:52

Hele že dvou testu nemůžeš nic vyvodit, zkus se otestovat ještě zítra a pak třeba za pár dní a uvidis, takle ze začátku je to stejně buď a nebo, teď to nijak neovlivníš musíš čekat…

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 11:00

Uvidime cekam za hodku za dve budou hotovy krevni testy HCG to bude asi klicove :(

lachtanice86
Kelišová 5262 příspěvků 16.04.18 12:32

Ale jedna hodnota krve ti nic neřekne. Kdy si meal termín ms?

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 13:11

Ted jsem prisla a hcg 35 :/ nevim no rika ze je to pozitivni tak uvidime moc to nevidim :( asi dalsi biochem jak pred rokem :( je mi do breku

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 13:12

A za dva dny jdu zas… termin byl vcera tak jsem si zkousela test… snazime se dlouho a clovek proste doufa..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama