Slábne mi menstruace po 3 porodech

Anonymní
21.9.21 08:15

Slábne mi menstruace po 3 porodech

Holky je '' normální '', že teď necelé 2 roky po třetím porodu mi začala slabnout menstruace? Je mi 33 let a teď tak tři měsíce mi začala slabnout.. Když se utiram tak na toal. papire mám dost ale na vložce jen trochu :think:
Dřív jsem musela měnit vložku co chvíli a teď prostě jen trochu od krve a tot vše :think: Že by nějaká hormonální změna? Začaly mi teď i trochu padat vlasy a předtím mi nevypadl ani vlas.. Máte některá zkušenost? Počkat až se to srovná nebo se poradit s gynekologem? Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2043
21.9.21 08:45

Ahoj já to tak měla cca rok dva po posledním porodu. Taky mám za sebou 3 porody.
Dodnes mám občas měsíc že mám ms sotva 2 dny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
21.9.21 09:00

Mne s eto už díky bohu děje taky, ale já mám mirenu, takže to toužebně očekávám :mrgreen: pokud by se to dělo bez příčiny, zkusila bych nějaké vitamíny, minerály… spíš kvůli vlasům, pleti, krvácení asi člověk zas až tak nechce :D já mám teď sice slabší krvácení, kratší, ale zato se mi strašně zkazila pleť a vlasy, vypadám jak puberťák, pořád umaštěná, bedary všude, kam se podíváš… No nechápu to. Pořídím si tak nějaké ty vitamíny, pleť čistím, ale prostě hrůza…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64749
21.9.21 10:06

Já to tak měla s každým porodem.. po prvním jsem přestala při Ms umírat, po druhém značně zeslábla a stala se pravidelnou jak hodinky, po třetím ani nevím, že ms mám. Osobně jsem za to ráda :think: akorát to by padání vlasů mě štve, malému je skoro 11 měsíců a já pelicham jak starý čokl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
21.9.21 10:15

Vidím to na výživu, zlepšit životosprávu. Tělo je zřejmé unavené, vyčerpané a v této fázi odmítá otěhotnět. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat