Slábnoucí čárky, CB pozitivní

3
15.8.20 12:31

Slábnoucí čárky, CB pozitivní

Vím ze je nesmysl každý den testovat, stresovat se a všechno kolem. Po skoro třech letech snažení mi vyšel dusík, po dvou dnech dalsi - to už bylo den před menstruaci, ale protože jsem káča zvědavá, testila jsem dal a testy mi dělají slabší a už skoro neviditelné čárky. Dneska jsem se už na sebe naštvala, koupila si clearblue že to rozseknu a nechám být a na něm 1-2 +. Může mi ale CB ukázat končící tehotenstvi? Dnes jsem skoro týden po předpokládané menstruaci. Ty proužky jsou děsný zlo :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4740
15.8.20 12:40

Může ukázat i končící těhotenství. Testuj po vynechání menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.8.20 12:42

No já jsem teď právě skoro týden po. Nechápu to :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16944
15.8.20 12:46

CB ukazuje týdny po ovulaci, takže týden po menzes by měl ukazovat 3+. Je mi líto, ale tohle na dobrý konec nevypadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
15.8.20 14:17

@Terez8888 to nevypadá dobře :oops: čárky by měly sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
15.8.20 16:24
@Terez8888 píše:
No já jsem teď právě skoro týden po. Nechápu to :(

A testiky si měla stejně silné// nebo byla vždy ta druhá slabší že to nebyla doslova dálnice :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31630
15.8.20 19:06

Toto bohužel může skončit biochemicky :( Na testech by měly být silné proužky týden po termínu MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.8.20 19:38

Přesně proto se má testovat až po očekávané menstruaci :roll: Komu není rady… S největší pravděpodobností se jedna o biochemické těhotenství. Po vychání menstruace je čárka už jasně viditelná. Příště počkej na termín menstruace. Akorát si přiděláváš starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
15.8.20 20:10

Holky mám 3 dny zpoždění ms myslíte že takto ty čárky jsou v pořádku? Přijde mi už ze jsou dost silné ;) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.8.20 22:23

@Lebedka99 čárky byly takové růžové slabe, ale žádné lovení pod lupou, jsou vidět. Pak to sláblo až do toho „lovení“ a teď večer mi vyšel jeden silnější zase, krásné vidět, ne dálnice ale. Jsem z toho jelen :( jinak u tebe krásné těhotenství
@Zamilovanakarolinka já si pro radu přijdu ráda, ale asi nezvládnu třikrát v jednom vláknu znovu psát, že jsem do MS čekala. Ovulace proběhla 14. Den, byla jsem na gynekologii. Cykly mám 29-33. Testovala jsem 29DC poprvé. A i kdybych si další dva dny počkala, ještě by pořád sílila carka.. teď už mi asi pomoci není, ale tři roky čekat není nic prijemnyho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama