Slabost v těle po císařském řezu

6.4.21 20:25

Slabost v těle po císařském řezu

Ahojky, chci se zeptat holek co mají po plánované sekci, zda je normální chvění v kolenou, celkově slabost v kolenou, kterou sem tam přes den cítím? Jsem sice teprve týden po sekci, ale tohle jsem nikdy před tím neměla. Sem tam jsem celá taková slabá, mám takové nárazové chvilky, kdy si říkám, že by se mi ty kolena mohly i podlomit. Tak mne zajímá jestli s tím utíkat k Dr, nebo to přejde a jsou to jen doznívající následky operace? Díky díky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2853
6.4.21 20:41

Jak jsi na tom se zelezem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 20:50

@luci.no beru denně jednu tabletku, tak nevím jestli to je tím 😩 v těhotenství jsem brala dvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
7.4.21 08:28

@NikoliNikki me se podlamovaly nohy, kdyz jsem byla hodne navena. To jsem tedy i kolikrat byla rada, ze jsem zrovna u zdi a muzu se pridrzet. Ono nevyspani, kojeni, vstavani k diteti atd udela sve. Zkus si nechat udelat krevni obraz a uvidis, zda ti neco nechybi. U me tedy doktorka vzdy mavla rukou a rekla, ze co bych chtela, kdyz mam deti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36668
7.4.21 16:27

Po porodu jsi nejspis vycerpana a hadam i nevyspala a mozna i vystresla… K doktorovi jdi, az zacnes huhnat, videt dvojite, nebo se pro slabost ruky nedokazes vycistit zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat