Slabost ve škole, točení hlavy, žaludek

611
17.10.19 11:55

slabost ve škole, točení hlavy, žaludek

Prosím dnes mi dcera volal ze školy, že je jí špatně točí hlava, hrozná únava, žaludek.
Potýkáme se s nízkou váhou, jedla ráno hodně i pila ale toto mě vystrašilo. A nevím k lékaři ten tam není, na pohotovost..tady v OV to je naprosto zbytečné a kdyby se to stalo znovu třeba večer, nedejbože ještě hůře..tak asi nemocnice :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14055
17.10.19 12:07

@Lajla nizkou vahou? Pokud ma problémy, mohla jidlo vyzvracet..?
Nebo je tehotna? Jak je stara?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
17.10.19 12:10

Kolik má let? Zřejmě ji kolísá tlak, špatně větrání ve škole, pokud je v pubertě, může to být i hormonální nerovnováha. Nemocnice či pohotovost není tak horlivé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10516
17.10.19 12:13
@pannda píše:
Kolik má let? Zřejmě ji kolísá tlak, špatně větrání ve škole, pokud je v pubertě, může to být i hormonální nerovnováha. Nemocnice či pohotovost není tak horlivé

Taky bych na pohotovost akutně neletěla. Počkala bych doma, jak se to bude vyvíjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
611
17.10.19 12:18

Je jí 15, dneska dostala menzes a váhou musí přibírat, navštěvujeme lékaře, snídali jsme spolu a svačinu také snědla. Ale poslední dobou špatně spí…tak možná taky proto…počkám jakmile vstane. Usla velmi rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
611
17.10.19 12:19

Může to být také štítnou žlázou? Obvodní totiž jen zavolala najděte si endokrinologa hodnoty jsou trošku posunuté…prý TSH 3,879 a ft4 volny 7. Nerozumím tomu takže…
Endokrinologa již máme na 30.10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 12:31

Dceři také bylo na jaře ve škole špatně. Má to od nízkého tlaku. Pokud má tvoje menzes, tak bych to viděla, že je to od toho. A hlavě dbát aby měla kvalitní a pestrou stravu bohatou na bílkoviny a dostatek tekutin. Dcera málo pije a nechtěla jíst maso, ve škole častokrát nesnědla svačinu. Teď už si dala říci, když viděla, kam to dovedlo její 18 letou sestřenici to veganství. :roll: Od té doby už je to lepší a není tolik unavená.

• Citovat
  • Nahlásit
20450
17.10.19 12:36

Může to z toho být střevní chřipka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6716
17.10.19 12:44
@Lajla píše:
Je jí 15, dneska dostala menzes a váhou musí přibírat, navštěvujeme lékaře, snídali jsme spolu a svačinu také snědla. Ale poslední dobou špatně spí…tak možná taky proto…počkám jakmile vstane. Usla velmi rychle

Stačí mít menzes a virózu, to se stane. Ať si odpočine, uvidíš, jak ji bude potom. Nemusí to být nic vážného. S endokrinologem to proberte. Neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.19 13:08

Počkala bych, jak se to bude vyvíjet. Hlavně jestli se jí doma v klidovém režimu ulevilo. Jste máma, sama víte, co je u Vás nejpravděpodobnější. Já si pamatuju, že jsem takhle chodila opakovaně domů v páté třídě, protože jsme měli strašně zlou učitelku. Na mě sice zlá nebyla, ale já se jí tak bála, že mi z toho bylo zle a mdlo. A naše máma to taky odhalila, i když jsem jí to neřekla. Prostě to sledujte a podle toho jednejte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat