Slabosti, motání hlavy a nevolnost

Anonymní
12.6.21 08:56

Slabosti, motání hlavy a nevolnost

Ahoj, jsem 11m po porodu, už asi od 9/20 jsem měla občas jakoby slabost, nával. Pocit na omdlení, blbě od žaludku, přešlo to, dobrý. Vždy jsem to měla venku. Pak jsem měla období, kdy jsem to měla i doma, návaly přešly ale teď je mi často špatně od žaludku. Pocit prázdného žaludku, i když se najím a pocit na zvracení. Nezvracím. Teď jsem to měla asi týden před ms, s ms to postupně přešlo, ale ne úplně. Nyní mám mít ovulaci a opět cítím žaludek :roll: většinou nejvíc ráno/dopoledne a pak to přejde. Vždy večer je mi nejlíp. Občas pocit závratí, motání hlavy a slabo… nemá někdo zkušenost? Je to děsný. Jsem už měsíc doma protože se bojim že mi venku bude blbě :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.6.21 08:57

Ještě dodám že krev byla v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17513
12.6.21 10:54

Vyloučit neurologické příčiny, vyloučit že to je od páteře a po oběhnutí kolečka doktorů, kdy nic nenajdou si oddechnout, že dobrý, není to závažné onemocnění, je to od úzkosti, zajít na psychiatrii na diagnostiku a pak vstoupit do psychoterapie a začít to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 11:06
@Ou píše:
Vyloučit neurologické příčiny, vyloučit že to je od páteře a po oběhnutí kolečka doktorů, kdy nic nenajdou si oddechnout, že dobrý, není to závažné onemocnění, je to od úzkosti, zajít na psychiatrii na diagnostiku a pak vstoupit do psychoterapie a začít to řešit.

No to je problém, já momentálně nejsem schopná snad obíhat ani doktory :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
93
12.6.21 13:10

Ahoj, ja jsem mela podobny stavy a zacala jsem si doplnovat horcik a zelezo a je to lepsi. Premyslim jeste nad zinkem. :) Ale tak ty pises, ze krev byla v pohode :nevim: Jeste me napada zamerit se na stravu. Mas dost sacharidu pro energii a i dalsich zivin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
12.6.21 13:59

@P.petru
Já měla nedostatek Dčka, norma je 70-200 měla jsem 14. Ale to asi nedělá tyhle stavy co? :roll:
Strava, no… tam to asi bude trochu na nic, litám kolem dětí a ráno snídaně jogurt, dopo banán nebo nějaký ovoce, pak oběd, odpoledne nejakej brumik do ruky nebo něco,… večer pečivo s něčím. Asi nic moc.
Ale motám se teda denně a mám pocit jako bych byla úplně mimo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 10:50
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 11m po porodu, už asi od 9/20 jsem měla občas jakoby slabost, nával. Pocit na omdlení, blbě od žaludku, přešlo to, dobrý. Vždy jsem to měla venku. Pak jsem měla období, kdy jsem to měla i doma, návaly přešly ale teď je mi často špatně od žaludku. Pocit prázdného žaludku, i když se najím a pocit na zvracení. Nezvracím. Teď jsem to měla asi týden před ms, s ms to postupně přešlo, ale ne úplně. Nyní mám mít ovulaci a opět cítím žaludek :roll: většinou nejvíc ráno/dopoledne a pak to přejde. Vždy večer je mi nejlíp. Občas pocit závratí, motání hlavy a slabo… nemá někdo zkušenost? Je to děsný. Jsem už měsíc doma protože se bojim že mi venku bude blbě :?

Dobrý den,

měl jsem něco podobného + něco navíc a 4 roky běhal po doktorech. Problémy vždy po nějaké době odezněli a byl klid a pak se zase vrátily, hlavně motání hlavy, slabost, neklid…Absolvoval jsem krevní testy, EKG, EEG, CT mozku, MR mozku… vše v pořádku. Před třemi měsíci to začalo znovu, ale ve velkém stylu a já nemohl ani do práce. Mého obvodního napadlo, že se může jednat o panickou poruchu a úzkost ze stresu. Už skoro 3 měsíce se léčím AD a začínám psychoterapii a je mi lépe i když jsou dny kdy je mi nanic. Psychika dokáže hodně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat