Slaboulinká čárečka - vidíte ji taky?

Anonymní
9.9.20 10:17

Slaboulinka čárečka vidíte ji taky ??

Ahoj holky jsem týden před ms vím je to brzo ale četla sem ze holkám se týden pred ms měli alespoň náznak s přítelem se snažíme 4 roky doufám že to povedlo budu ráda za každou radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
859
9.9.20 10:22

Nic nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4817
9.9.20 10:28

Taky nic nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
9.9.20 10:29

Nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
9.9.20 10:32

Nic nevidím bohužel. Stejně je brzo, dej tomu čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
9.9.20 10:44

Nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7996
9.9.20 10:50

Já vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
9.9.20 11:01

Já taky něco vidím. Ale počkala bych týden, vím že to prostě člověku nedá, když se dlouho snaží, ale opravdu to bude nutný, aby jsi měla jasný výsledek :) každopádně držim palce ať se objeví pořádná dálnice :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5313
9.9.20 11:56

Pidi ducha jsem tam vykoukala. Prala bych ti to po takové době, ale dokud nevynechá menstruace tak bych ještě neslavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
9.9.20 12:13

Je negativní. Ale na testování je ještě brzy. Snažíte se 4 roky. To Vás baví věnovat veškerý čas tomu zjišťovat, jestli už jste těhotná, nebo ještě pořád ne? Prostě se na to vyprdněte. Žádné testování ani hlídání všech možných nesmyslů na to stejně vliv mít nebude. Užívejte si s přítelem hezký vztah, spěte spolu co nejčastěji a nechte tomu prostě volný průběh. Testujte až po týdenním zpoždění… U mojí sestřenice to fungovalo. Dokud se snažili a furt to hlídali, tak roky nic. Tři měsíce po tom, co se na to vykašlali a začli si konečně užívat život ve dvou, otěhotněla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 15:03

Děkuji holky ze jste mi tu napsali a doufám že se nám to teď povedlo na já tam tu čárečku slaboulinkou vidim zatím tomu nedávám žádný naděje dokud tam nebudu mít dálnici :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1065
9.9.20 17:36
@Anonymní píše:
Děkuji holky ze jste mi tu napsali a doufám že se nám to teď povedlo na já tam tu čárečku slaboulinkou vidim zatím tomu nedávám žádný naděje dokud tam nebudu mít dálnici :think:

tak proč to tady tedy řešíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama