Slabší čárka v 8. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:09
Slabší čárka v 8. týdnu těhotenství

Hezký večer přeji, dnes končím 8.tt a měla jsem doma ještě jeden těhotenský test. Nedalo mi to a testla jsem. Jaké bylo mé překvapení když jsem měla o docela hodně slabší čárku než cca před 4 týdny. To už byly fakt syté. Těhotenství už je potvrzené doktorem, minulý týden už bilo :srdce: a vše bylo OK. Máte také takovou zkušenost a vše dobře dopadlo?? Bojím se ZT. Teď si vyčítám, že jsem vůbec blbka test dělala, akorát mám teď strach.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.10.14 20:13
@Anonymní píše:
Hezký večer přeji, dnes končím 8.tt a měla jsem doma ještě jeden těhotenský test. Nedalo mi to a testla jsem. Jaké bylo mé překvapení když jsem měla o docela hodně slabší čárku než cca před 4 týdny. To už byly fakt syté. Těhotenství už je potvrzené doktorem, minulý týden už bilo :srdce: a vše bylo OK. Máte také takovou zkušenost a vše dobře dopadlo?? Bojím se ZT. Teď si vyčítám, že jsem vůbec blbka test dělala, akorát mám teď strach.

klid.. já dělala v tomhle termínu též a na testu jen duch. Ona se hladina HCG mění, taky rozdílně piješ atd a to vše má vliv.. pokud máš potvrzené těhotenství, buď v klidu. U ZT a pod se ta čárka vytratí za delší dobu..

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 09.10.14 20:21

Lehce se to rika a tezko dela snaz se byt v klidu je to tezke drzim plecky ty jdes asi az na screening vid jibak u zt neklesa hcg tak rychle

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:42
@luciekal píše:
Lehce se to rika a tezko dela snaz se byt v klidu je to tezke drzim plecky ty jdes asi az na screening vid jibak u zt neklesa hcg tak rychle

Jdu k doktorce koncem října v 10+0 tt. a pak mám 12.11. screening, ten akorát vychází na konec 1.trimestru. No stále mám těhotenské příznaky, tedy bolí mě dost prsa a mám je nateklé. Často mě v nich loupe. Jinak nic, ale u prvního těhotenství mě taky jen bolela ta prsa. Se ZT zkušenosti nemám, takže netuším zda jsou příznaky i když je miminko třeba mrtvé. Fuj to zní hrozně, snad mám v bříšku pořádného bojovníka.

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 09.10.14 20:45

Klid…Ja mela v 6tt hCG v krvi 1200 a test negatitivni a roční holčičku ted mám :)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.10.14 20:48
@Anonymní píše:
Jdu k doktorce koncem října v 10+0 tt. a pak mám 12.11. screening, ten akorát vychází na konec 1.trimestru. No stále mám těhotenské příznaky, tedy bolí mě dost prsa a mám je nateklé. Často mě v nich loupe. Jinak nic, ale u prvního těhotenství mě taky jen bolela ta prsa. Se ZT zkušenosti nemám, takže netuším zda jsou příznaky i když je miminko třeba mrtvé. Fuj to zní hrozně, snad mám v bříšku pořádného bojovníka.

neboj, nemusíš mít ani žádné příznaky, nic.. já udělala stejnou kravinu - test po potvrzení těhotenství a bylo to sotva viditelné.. a teď to chrápe v postýlce.. bude to v pořádku :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:51
@martina.se píše:
neboj, nemusíš mít ani žádné příznaky, nic.. já udělala stejnou kravinu - test po potvrzení těhotenství a bylo to sotva viditelné.. a teď to chrápe v postýlce.. bude to v pořádku :kytka:

Výstižně řečeno, pěkná kravina dělat testy po potvrzení doktorem. Fakt už nikdy více :zed:
Moc děkuji za podporu. Bude to snad dobré. MUSÍÍ :)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.10.14 20:52
@Anonymní píše:
Výstižně řečeno, pěkná kravina dělat testy po potvrzení doktorem. Fakt už nikdy více :zed:
Moc děkuji za podporu. Bude to snad dobré. MUSÍÍ :)
člověk je nepoučitelnej :mrgreen: bude v pohodě, nic se neboj.. :palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 21:04
@martina.se píše: člověk je nepoučitelnej :mrgreen: bude v pohodě, nic se neboj.. :palec:

Moc děkuji, no už abych šla na UTZ. Ty dny se táhnou.

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 4 inzeráty 09.10.14 21:24

Také jsem si dělala test a také byla čárka hrozně slabá. Dělala jsem si ho večer, takže jsem skoro celou noc nespala, jak jsem se bála, že jsem o mimi přišla. Fakt blbost, u dalšího těhu to dělat rozhodně nebudu:-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.16 10:19

Ahoj ozivuji. Vcera mi dr potvrdil tehotenstvi z klasickeho testu z moci, test mel citlivost 25 a carka byla dost slaba. Podle ms bych mela byt uz v 8tt. Nedalo mi to a doma jsem testla posledni test co jsem mela, citlivost 20 a carka nebyla tak vyrazna jak pred 14 dny co jsem delala doma stejny test!? Mladsi tehotenstvi urcite neni, vim kdy byla ovu. Je toto normalni? Na utz mam jit az pristi tyden a ja jsem uplne na nervy ze miminko uz neni :(

Lamátko
Závislačka 2608 příspěvků 31.05.16 10:22

Ano to je normální hcg dosahuje vrcholu a pak klesá

Amarel
Kecalka 421 příspěvků 31.05.16 10:35

Neboj :) vše je v pořádku :) Taky mi čárka bledla a pak zase sílila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.16 10:38

@Lamátko a to muze dosahovat vrcholu uz v 8tt a klesat? Mam strasny strach :,(

barca77
Závislačka 3242 příspěvků 31.05.16 10:52

Ahoj, udělala jsem podobnou blbost v cca 9. týdnu. Melanjsem utz potvrzené i srdíčko, vše bylo OK, ale zbyl mi doma test, tak ze si ho udělám „pro radost“.Takze test vecer, čárka slabá, ja totálně na nervy, ráno znovu test a čárka jeste slabší. Nakonec jsem jela k dr. s vymluvou, ze mam křeče v břichu, na utz vše v pořádku a rovnou mi vypsala tehotenskou kartičku. Manzela v čekárně chudáka braly nervy, co tam dělám tak dlouho a nakonec jsem vyšla ven s úsměvem a kratičkou v ruce. Tak radím než se stresovat, zkus si zajet na utz. Mmch-tobě včera nedělal doktor utz? Vždyť v 7.-8. Týdnu uz mohl potvrdit vacek v dělozea pravděpodobně i srdíčko

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >