slabší druhá / na těhotenském testíku

2311
19.2.07 10:02

slabší druhá / na těhotenském testíku

Zdravím všechny těhulky i netěhulky :)
Potřebovala bych poradit, nemáte někdo stejnou zkušenost jako já? Jak tady píšete o tom těhot. testu Best 2 - ukázalo vám to někdy tu druhou / slaboučkou aniž by se jednalo o těhotenství? Ptám se proto že už jednou se mi to stalo a o tehot. se nejednalo (ani o žádnou cystu) a teď jsem si dělala ten stejný (jiné balení) a zase tam tu druhou čárku vidím… (úplně slabounce) Jsem z toho tak trošku zmatená :cry: Děkuji za případnou odpověď. Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3496
19.2.07 11:05

Ahoj, u mě to znamenalo těhu. zkus to zase za týden,poku bude silnější, je to jisté. nebo si kup dražší test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
19.2.07 11:27

Tak budu doufat :wink: Děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
19.2.07 11:59

test

mela jsem slabou a tehotna jsem nebyla a nic jineho mi taky nebylo. Uz si ho nekoupim.N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
19.2.07 12:04

Ahoj Nat, a byl to ten stejný test, co jsem měla já? (Best 2)?? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
19.2.07 12:08

já jsem při prvním těhu taky kupovala Best 2, taky druhá slaboučká čárka a je z toho Vítek:) ted jsem ho nesehnala, tzak jsem koupila Gravitest-taky jsou v balení dva testy za 30,–Kč- a taky to bylo tak-nejdřív slabounká, pak silnější…Zkus testovat tak za 3-4 dnx, pokud bys byla těhotná, ta čárka už bude silnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
19.2.07 12:31

jojo best a uz jsem si to nasla na vice dizkuzich ze vysel falesne pozitivni :-( ale treba zrovna u tebe to je vyjimka:-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
19.2.07 13:27

Holky, moc děkuji za odpovědi… Budu to zkoušet dál :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
19.2.07 14:09

Tak já měla slaboučkou, testováno v den vynechání MS a výsledek dole :D Taky jsem hned zjišťovala, jestli ta slabá stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
20.2.07 08:19

I já měla best2, druhý den po vynechání menstruace byla druhá čárka slaboučká.Kamarádka mi radila at počkám pár dní a uvidím.Nevydržela jsem, test dělala hned druhý den a už byla hodně výrazná.Na silvestra se mi narodil Filípek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.2.07 14:08

Ahojky holky, tak to já mám trošičku podobný problém. V sobotu jsem dostala menstruaci, ale zdála se mi divná-ač mě bolelo břicho. Včera mi to nedalo a koupila jsem si těhu test Seratec direct, dělala jsem ho dnes ráno a jsou tam // druhá tedy slabší, ale je. Je to vůbec možný?(druhá čárka se objevila hned).Máte někdo zkušenost s tímto testem? Děkuji Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
21.2.07 21:59

Ahojky,
Tak nevím, jestli ten tesík funguje špatně jen na mě, ale těhotná nejsem, i když se tam ta duhá čárka objevila (fakt hodně slabě - ale když se o těhu nejedná, nemá tam přeci co dělat, no né?) tak těhotná nejsem :oops: Stalo se mi to s testem „Best 2“ už po druhé a proto si ho raději už nekoupím, má sice dobrou citlivost, ale raději si počkám, a koupím jiný. Jen mě to zmátlo a navnadio… Děkuji všem za reakce a když budu zase v nesnázích, ozvu se :wink: Přeji vám všem moc moc štěstíčka a ať to snaženíčko " moc dlouho netrva :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
21.2.07 22:02

To Akcul:

Když si přečteš diskuzi těhotenství, tak zjistíš, že skoro u většiny holek to takhle na „začátku“ vypadalo… …divná menstruace, pak testík se slabou 2 / pak silnější a nakonem mimi, tak třeba to vyjde :lol: Držím pěsti, tak se ozvi, jak to dopadlo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
22.2.07 08:25

Děkuji za odpověď. Ale s Best 2 testem se mi to už také stalo. Přijde mi, že citlivější testy, kam patří již zmíněný seratec zkreslují výsledky. Zítra jdu na prohlídku k Dr. tak jsem zvědavá jestli potrvrdí, nebo vyvrátí…a zeptám se i jak to s těmi testy vlastně je. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
22.2.07 10:59

Tak jsem si udělala test od jiné značky a vyšel neg. tak teď už vůbec nevím co je pravda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama