Slabý duch na testu 46. den cyklu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 06:36
Slabsi prouzek na TT 46.DC

Ahoj holky, od prvniho porodu jsem mela ctyri ms, vsechny po 32 dnech, ms sest dni. Ovu jsem nikdy neresila a netusim. Dnes jsem 46. DC, ms mela prijit 4.6. 13.6. jsem delala prvni test - ten svetlejsi a dnes rano druhy - ten tmavsi. Jsem 14 dni po vynechani ms, carka je svetlejsi. U prvniho tehotenstvi jsem mela 10 dni po vynechani ms carky uplne stejne, tak jsem z toho ted zmatena. Styk byl 2×, zhruba uprostred cyklu a pak zhruba tyden pred ocekavanou ms. Mate s tim nekdo zkusenost? K doktorovi se samozrejme vydam. Diky a hezky den! :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 06:38

Pardon, zapomnela jsem prilozit foto.

Janita3
Závislačka 3071 příspěvků 17.06.19 07:07

U mě se taky druhá čárka vybarvila pořádně až tak druhý týden od zpoždění. Někomu hodnoty HCG stoupají pomaleji. Potichounku gratuluji, ať je vše v pořádku :hug:

Tiffany1
Závislačka 4105 příspěvků 17.06.19 07:23

No to je krasny test. Gratuluji :kytka:

Lainaire8
Závislačka 2872 příspěvků 17.06.19 07:41

Jsi těhotná :nevim: a pokud máš teprv 4 měsíce od porodu (jako já) tak ti posílám hodně síly :lol: řešila jsem zpoždění minulý měsíc a málem mě z toho kleplo. Takže obdiv, pokud jsi to plánovala ;)

Tableta
Kelišová 5299 příspěvků 17.06.19 08:16

Gratuluju :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 08:20

@Lainaire8 Ja dostala prvni ms po porodu v 9 mesicich syna, takze mu uz ted bylo 14 mesicu. Tim padem, pokud by to vyslo, tak by to byl takovej klasickej rozestup dvou let. Mam ale kamaradku, ktera ma od sebe deti 14 mesicu a nemuze si to vynachvalit :D

Mne je jen divny, ze je ten prouzek i 14 dni po vynechani ms porad takovej svetlejsi. U prvniho tehotenstvi jsem je mela 10 dni po vynechani ms uplne stejne silne zbarvene. Nevim, jestli to nemuze byt i tim, ze testy mam jeste z prvniho tehotenstvi a jsou asi pul roku prosle. Ale nezda se mi to :think:

kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 17.06.19 08:22

Mas klasicky pozitivni test ;) ja po takovem sbarveni ani podruhe netestovala. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 09:34

No mně je hlavně divný ten první test, na kterém je ta čárka opravdu velmi slabounká a to jsem ho dělala až 10 dní po vynechání ms :think:

Četla jsem, že takto slabé čárky značí nižší hcg, což může ukazovat na mimoděložní. Ale je mi jasný, že jinak než u doktora se to nedozvím.

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 17.06.19 12:42
@Anonymní píše:
Pardon, zapomnela jsem prilozit foto.

Gratuluji. :kytka:
to vůbec neřeš..prostě nevíš kdy si měla ovu. je možné že si měla ovu později atd
mohla si být třeba 8-10dpo když si dělala poprvé test..když nevíš kdy máš ovu tak to fakt nemusíš řešit tu sílu čárky…já měla zpoždění 14 dní byla jsem 44dc a dělala jsme si první test a tam slabá // vůbec né tak silná jako máš ty…

Kajka9
Kelišová 5048 příspěvků 17.06.19 12:43

Spíš bych řekla že si otěhotněla až ze styku před ms

Váš příspěvek
Reklama