Slabý duch, druhý den nic..

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 09:53
Slaby duch,druhy den nic..

Ahoj holky, včera jsem mela dostat MS, tak me napadlo včera odpoledne udělat mama test, byla tam slabounka carka viz.foto,bohužel to neslo moc vyfotit…ráno jsem test opakovala a nebylo tam nic :,( o mimi se snažíme 5 měsíci, nemate s tim nesla zkušenost? dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

geileenka
Extra třída :D 11398 příspěvků 13.03.18 09:59

Nějaký náznak tam vidím, ale dle mého je bohužel falešná. Testy to občas dělají po zaschnutí, proto je nejlepší čekat max. 5 minut a pak už test neřešit. Navíc v termínu ms by už čárka musela být mnohem výraznější. A pokud dnes není nic, tak je dle mého jasné, že šlo o vadný test.
Je mi to líto a držím pěsti na příště :hug:.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 13.03.18 10:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, včera jsem mela dostat MS, tak me napadlo včera odpoledne udělat mama test, byla tam slabounka carka viz.foto,bohužel to neslo moc vyfotit…ráno jsem test opakovala a nebylo tam nic :,( o mimi se snažíme 5 měsíci, nemate s tim nesla zkušenost? dekuji

Falesny duch, biochemicke tehotenstvi…zpoz­deni - stres, cysta, biochemicke…je jeste brzy, MS muze dorazit…opakuj nejdrive za dva dny, pokud tam neco bude a pak bude carka silit, tak hCG roste (ani tak neni nic zaruceno, v zacatcich je to proste bud a nebo no :nevim: )…mne takto carka silila a po tydnu dosla MS - biochemicke tehotenstvi. Takze klid a nepozoruj se. Drzim palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 10:05

Dekuji moc :) ja to jako zpoždění neberu, beru gynex tak nevím co cekat, minuly mesic zpozdeni 6 dnu..ach jo…ja bych tak chtěla :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 10:19

To prave bylo hned pri vybarvani..pak to zesvetlalo @geileenka

Petule030
Kelišová 5756 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 10:42

A víš, kdy byla ovulace? Možná proběhla později a na testování je moc brzo. Možná to bylo falešně pozitivní, čárka je opravdu hodně mizivá. Možná ti malinko zvýšila hcg cysta, možná to byl zbyteček po biochemickém těhotenství… Dalo by se tu dohadovat o mnoha variantách. Věřím, že s tebou cloumá nervozita, ale nezbývá nic jiného než čekat, jaký bude další běh událostí :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 10:55

To prave nevím :( mela jsem ukazkovy cyklus a gynex me jo prodloužil minuly mesic..prvne se to zaclo krasne vybarvovat, ze jsem hned vylítla z koupelny a skakala radosti, jenže pak to takhle zesvetlalo. @Petule030

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 10:58
@Anonymní píše:
To prave nevím :( mela jsem ukazkovy cyklus a gynex me jo prodloužil minuly mesic..prvne se to zaclo krasne vybarvovat, ze jsem hned vylítla z koupelny a skakala radosti, jenže pak to takhle zesvetlalo. @Petule030

počkej pár dní a udělej znovu. Některé testy se zabarví hned a do 3 minut se druhá čárka ztratí..

Petule030
Kelišová 5756 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 11:18

Mamatest se mi po limitu taky hodně zesvětlal, mám ho schovaný na památku. Vydrž pár dní, pokud nedorazí menstruace, otestuj znovu. Jen mě napadá, ráno jsi dělala zase mamatest? Nebo test jiné značky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 11:21

A tobě se tehda zadařilo? uplne stejný test :) @Petule030

Petule030
Kelišová 5756 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 11:24

Ano, už mi spinká v postýlce. Ale když se na ten test podívám teď, druhá čárka tam skoro není vidět. Přitom v limitu byla viditelná krásně.
Jak jsme psaly, vydrž ideálně několik dní a když nedorazí ms, tak zkus znovu testovat. Ono je dost možné, že ti ten Gynex cyklus prodloužil a tak je ještě brzy. Držím palce, dej potom vědět, jak to dopadlo. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 11:29

Jer to je krasny :) tak at je zdravoucke :) jasan dam vedet hned jak bude něco nového :* @Petule030

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 15.03.18 07:58
:andel:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 08:00

Tak dnes opět duch :oops: @Petule030

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 12:18

Hm… koukám, koukám, ale já tam fakt nic nevidím…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >