Slabý hnědý výtok v těhotenství

5
22.9.06 17:33

Slabý hnědý výtok v těhotenství

Ahojky.Od začátku mé poslední menstruace uběhlo už sedm týdnů, doktorka mi potvrdila radostnou novinku, že jsem těhotná. :D Hned na začátku těhotenství jsem však 4 dny lehce špinila, měla jsem obavu o miminko.. Pak to díkybohu přešlo :wink: , ale dnes jsem na záchodě zjistila že mám slabý hnědý výtok :( . Nic mě nebolí ani jiné problémy nemám, o občasné nevolnosti nemluvím :) .. Mám strach, jestli není s mimi něco v nepořádku. S manželem jsme se před dvěma dny trošku tulili :oops: ale opravdu jen velmi opatrně :wink: a ne nadoraz :oops: , myslíte že by to mohlo být třeba z toho? Taky mám už druhý den ucpaný nos rýmou.. Nemohlo by to být nachlazením? Má některá z vás podobnou zkušenost? Díky za odpověď..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

183
22.9.06 17:56

ahoj,já jsem to někdy v těhotenství taky měla, vždycky jsem s tím raději šla k doktorovi.Bylo to v pořádku a já jsem byla klidnější.

vento

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9865
22.9.06 17:58

Ahojky Sjles.Já jsem takto špinila od 4. do 11. týdne.A vidíš, už mám holčičku.Někdy se to stává, hlavní je, aby to nebyla světle červená krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
22.9.06 18:35

Já jsem měla i světle červenou krev,strašně mě to vystrašilo a naštěstí to nic nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
23.9.06 08:14

Ahojky,
já jsem takto špinila a i červeně do 27. týdne. A naštěstí vše dopadlo dobře. Pokaždé jsem ale navštívila gyndr., byla jsem tam každý týden, těhuprůkazka mi na návštěvy nestačila a museli mi přidat stránku :-). Pokaždé jsem ale odešla aspoň uklidněná, že mimi tluče srdíčko a že je v pořádku.

Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
23.9.06 13:28

Ahojky,
myslím, že nemusíš mít strach. Já jsem v 6tt a dr. mi říkal, že kdyby došlo ke špinění, že se nemusím znervózňovat, opravdu se to může objevit, zvlášť , když jste se tulilli, jen jste to trošinku podráždili. Neboj, ale pokud přece jenom to nepřestávalo, tak si zajdi k Dr. jistě ti rád, pro tvou jistotu udělá utz.

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
23.9.06 18:27

Ahoj Sajlas,
tak já napíšu špatnou zkušenost. Před třemi měsíci jsem začala v osmém týdnu lehce špinit, šla jsem k dr., vše bylo v pořádku. Bohužel do dvou dnů jsem začala krvácet, následoval potrat.
Asi bych radši zašla k doktorovi, jen pro klid duše.
Teď jsem opět v osmém týdnu :D
Držím pěsti, ať je vše OK.
Alča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.06 21:29

ahoj.tak ja jsem v 8 tydnu zacla trosku spinit.ani to nebylo poradny spineni,spis jsem nasla hnedy flicek na kalhotkach.bezela jsem vyjukana na pohotovost a tam mi rekly ze to nic neni.ze to bylo jen z maleho hematomu a ze plodu bije srdicko.byla jsem stastna.ve 12 tydnu a ultrazvuku uz plod srdecni akci nemel a nasledovala revize delohy :cry: :cry: .byl to pro nas sok.plod umrel 2 dny po spineni.sailes moc drzim palecky at to tobe dopadne dobre :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
25.9.06 12:49

Holky díky vám všem za odpovědi, výtok naštěstí hned druhý den zmizel :), tak doufám že to bude v pohodě.. Jen mě zas pro změnu přepadla rýma. :x Nejhorší je že si nemůžu dát kapky do nosu (nepomůžou mi totiž žádný krom Sanorinu emulze), nerada bych mimču ublížila. Tak funim jak se dá, je to děs.. 8O Bolí mě hlava a cejtím se jak přejetá válcem.. Hlavně že nemám horečku.. :roll: No za týden už jdu na gyndu na kontrolu.Naposled jsem viděla jen malý černý flíček.. :wink: Doktorka povídala že by už mělo tlouct srdíčko.. tak doufám že to bude v pořádku.. :P
I když zatím si to malé ještě tolik nepřipouštím a snažím se připustit si i to, že to vyjít nemusí.. Před třemi měsíci jsem už o jednoho prcka přišla :cry: , bylo to hned někdy na začátku těhu, hned třetí den po té co se mi objevili dvě čárky na testu a co mi doktorka těhotenství potvrdila z krve, jsem začala špinit a pak krvácet.. No mimísek to vzdal.. :cry: Ale alespoň že to bylo hned na začátku.. vlastně jsem si ani nestačila uvědomit že jsem těhotná a už jsem zas nebyla..
Takže na tohle minimimi jsem hodně opatrná.. Manžel mi naštěstí s ledasčím hodně pomůže.. :wink: A pak mám už jednu malou berušku (3,5 roku), která mě hladí po bříšku a povídá minisourozenci pohádky.. :D Tak věřím že to snad s mimískem všechno zvládnem.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
25.9.06 15:04

Sajles,
uvidíš, že kontrola bude O.K. Vím, jaké to je, já byla poprvné těhotná před rokem, taky to buhužel nedopadlo, váček tam sice byl, ale plod se neobjevil. Zítra jdu na kontrolu a taky by už mělo jít vidět srdíčko, minulý týden jsem měla HCG vysoké a váček 14 mm, tak snad tentokrát to vyjde. Taky mám pořád obavy, aby se něco nestalo, bylo by to pro mě hodně těžké, nemůžeme mít děti přirozenou cestou, takže podstupujeme IVF, na těhu jsem čekala 3 roky, tak snad!

Přeji hodně zdraví, pro tebe i mimi a celou rodinu! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
25.9.06 15:15

sajles taky by som odporucila zajst k dr. ja som naklusala 5tt a nechali si ma v spitali. bola to len praskla cievka… ale ukludnila som sa, spravili mi vsetky testy a utz. dali mi duphaston a magnezko.
drzim palce. a co sa tyka tuleni tak ja nemam odvahu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
25.9.06 16:42

Ahoj Kati, :D děkuji ti za povzbuzující zprávičku.. Budu ti držet palečky aby kontrola zítra byla v pohodě a aby se mimísek dál krásně vyvíjel.. Věřím že se o mimi musíš strachovat.. Ani si nedokážu představit jak to musí být těžké snažit se tři roky.. My se o to pokoušeli skoro rok a stačilo mě to dost nahlodat a rozhodit.. :? No ale teď už to určitě vyjde a za pár měsíců si obě pochováme naše miminka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
25.9.06 16:48

Ahoj Dancul,
já jsem teď taky manželovi vyhlásila „stávku“ :lol: , naštěstí sám uznal že mimísek je teď přednější než naše splašený hormony.. Takže musí ještě minimálně týden počkat, uvidíme co se dozvím od doktorky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1450
25.9.06 16:56

Ahoj Sajles,
mám podobnopu zkušenost jako ty…taky slabé špinění jeden den. Hned jsem mazala k doktorovi a prý polyp. Od té doby se mě to párkrát zopakovalo (většinou někdy kolem MS, kdyby byla)…co z toho plyne?? Mimi to nijak neohrožuje, jen je třeba dbát zvýšené hygieny(což je samozřejmé..že 8) ), protože problém by byl, kdyby z toho vypukla nějaká infekce…No a pak totální zákaz sexu. Ze začátku to bylo docela kruté…ale co by člověk neudělal pro mimi, že :lol: Doufám, že u vás bude vše OK a mimísek krásně poroste :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4548
25.9.06 16:59

Ja jsem na zacatku tehotenstvi asi 2× 2-3 dny spinila svetle hnede. Precetla jsem kde co a vesmes se pise, ze hnede spineni je vice mene v poradku - jedna se o starsi krev, vetsinou z cipku, ktery je prekrveny a obzvlast po tuleni muze prasknout nejaka zilka. Dal se muze jednat o reakci na prorustani placenty. Ja k doktorovi nesla, ale pro klid duse, zajdi a ujitis se, ze mimi je v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama