Reklama

Slabý nebo žádný signál u set-top boxu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 11:12
Slabý nebo žádný signál

Ahoj, uměl by mi tu prosím někdo poradit? Zapnula jsem septobox a asi jsem něco omylem zmáčkla na ovladači a na televizi mi to píše SLABÝ NEBO ŽÁDNÝ SIGNÁL. Jak to vrátit zpět, aby normálně běžel program? Díky moc ;)

Reklama

Reakce:

renduli
Závislačka 3004 příspěvků 15.09.18 11:17

To může být klidně i porucha. Výpadek kabelovky, špatná anténa…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 11:19

@renduli právě že není, stalo se mi to víckrát a tchán vždycky jen něco zmáčkl na ovladači a nahodil to zpět. Teď tu ale není.

Lex1
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 15.09.18 11:29

Zřejmě jsi přepnula zdroj, na ovladači najdi „source“ a prepni na TV pokud máš programy z antény nebo HDMI pokud máš nějakou kabelovku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 13:01

@Lex1 děkuji, zkusím to

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 15:18
@Lex1 píše:
Zřejmě jsi přepnula zdroj, na ovladači najdi „source“ a prepni na TV pokud máš programy z antény nebo HDMI pokud máš nějakou kabelovku

Obnovila jsem to, ještě jednou mockrát děkuju.

Lex1
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.09.18 10:08
@Anonymní píše:
Obnovila jsem to, ještě jednou mockrát děkuju.
:palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >