Slabý průjem ,bolesti beder jako naznak blížícího se porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nellls
Nováček 5 příspěvků 11.09.18 16:46
slabý průjem ,bolesti beder jako naznak blížícího se porodu?

Ahoj, chtěla sem se zeptat jen na názor.
Mám 4 den slabý průjem(jednou denně). V pátek mě pustili z nemocnice, mám zkrácený čípek na 17mm, bříško mi netvrdne, jsem na začátku 35.týdne.
a taky mě 4 den večer velice intenzivně(že se skoro nemůžu zvednout a posunout na posteli) bedra a kříže.
myslíte si, že je to nějaký malý náznak, že se něják blíží porod?
děkuji moc a nezlobte se, pěkný zbytek dne…

Reakce:

rozand
Závislačka 3145 příspěvků 11.09.18 16:52

Ptala bych se svého doktora. Já mám bolesti beder a v kříži i průjem celé těhotenství :).

Nellls
Nováček 5 příspěvků 11.09.18 16:55

no, já právě ne…:-)
mám to až ted posledních pár dní…
tak to mě mrzí, doufám, že to brzy přejde.:-)

rozand
Závislačka 3145 příspěvků 11.09.18 16:56

Právě - myslím, že je to tak individuální, že to příznak být může, ale taky klidně nemusí. Pokud bych se cítila nejistě, šla bych k lékaři.

Nellls
Nováček 5 příspěvků 11.09.18 17:01

děkuji moc, držím palečky, at se to umoudří a je vám lépe…

rozand
Závislačka 3145 příspěvků 11.09.18 17:03

Já jsem v pohodě, nevadí mi to, jsem za těhotenství vděčná i se vším, co to stojí ;). Ten měsíc a půl, dva, už v pohodě vydržím :D.

ugluk
Hvězda diskuse 43130 příspěvků 11.09.18 17:03

U mě byl, ovšem už jsem přenášela a porodila jsem do 24 hodin od prvního průjmu.

Evelýna 1
Kecalka 355 příspěvků 7 inzerátů 11.09.18 18:16

@Nellls
Já u obou těhotenství měla průjem a bolesti v kříži až 24 hod před porodem.
Pro mě to byl v druhém těhu signál, že porod je za dveřmi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >