Sladká pomazánka ze školky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kruel
Kecalka 330 příspěvků 07.01.19 07:45
Sladká pomazánka ze školky

Ahoj holky, prosím neví tady někdo jak přesně se dělá taková ta sladká pomazánka co děcka dostávají ve školce na chleba? připadá mi to jako máslo s marmeládou…ale není to přesně ono :think:
Dcera ji má strašně ráda, tu školkovou a já doma nejsem schopná ji udělat takovou, jako oni. Nevíte někdo z čeho se dělá? Předem díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4569 příspěvků 6 inzerátů 07.01.19 07:47

Ja bych fakt rekla ze to je jen to maslo s marmeladou :think: urcite maji nejake velke baleni marmelady no name znacky,takze tu chut proste nemusis chytit.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 07.01.19 07:56

Zeptala bych se primo ve skolce ;) myslim,ze to nebude zadne tajemstvi :)

Alyss1
Závislačka 2969 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 08:03

A neni to medove maslo?!?

Aristolochia
Kecalka 223 příspěvků 5 inzerátů 07.01.19 08:12

U nás takovou žádnou sladkou pomazánku nemají, ale když jsem chodila do školky já (což je před třiceti lety) tak nám taky dělali takové to již výše zmíněné medové máslo.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19061 příspěvků 07.01.19 08:13
@Alyss1 píše:
A neni to medove maslo?!?

To u nás ve školce mají taky a vnuk to doma taky vyžaduje.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19061 příspěvků 07.01.19 08:15

@kruel
A co se zeptat rovnou ve školce?
Mě taky dali recept, když jsem něco chtěla. Myslím, že to byl dýňový kompot.

chaela
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 2 inzeráty 07.01.19 08:18

U nás mají téměř vždy zeleninové pomazanku, rybí, sunkove atd, sladkou ještě neměli. Tak neporadím, ale napadá mě máslo s medem nebo marmeladou. Tu chuť netrefil nikdy, protože bude s mít logicky jinou marmeladu nebo med. Nejjednodušší bude se jich zeptat nebo se třeba kouknout do jídelníčku, nějak se ta pomazanku bude jmenovat.

lecijasek
Závislačka 3920 příspěvků 07.01.19 08:24

U nás dělají jen medovou - smíchané máslo s medem. Zeptala bych se ve školce ;)

Uživatel je onlineMicaella22
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.01.19 08:41

U nas delaji tvaroh s marmoškou

Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 07.01.19 08:43

Mamka kdysi dělala v kuvhyni na škole v přírodě a bylo to vyšlehané máslo buď s medem nebo s marmeládou. Tvaroh bych k máslu nezkoušela přidávat, srazí se to.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15713 příspěvků 07.01.19 09:02

Malej také občas nosí tu sladkou pomazánku ze školky a přijde mi to jak vyšlehané máslo s marmeládou.

kruel
Kecalka 330 příspěvků 07.01.19 10:08

Holky díky…dcera už právě do té zmíněné školky nechodí :-( Tak se nemohu zeptat, ale vypadá to, že to nakonec bude asi to medové máslo :palec: Protože dcera říká že ta pomazánka je bílá…z marmelády by byla nějak obarvená. Zkusím udělat to s tím medem ;) Děkuji všem!

pocker
Kecalka 274 příspěvků 07.01.19 10:36

Zeptej se přímo ve školce ;) U nás ve školce se to jmenuje třeba jahodové máslo, burůvkové máslo, čokoládové máslo, medové máslo..a tak. Myslím že to bude vyšlehaný margarin s marmeládou.

Luca82
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 07.01.19 11:37

To same je u nas s rybickovou pomazankou.
Neudelam ji tak, jako pani kucharka.
Jenze tam maji profi stroje, takze ja ji doma nikdy tak nenasleham.
A hlavne pouzivaji nejaky margarin, coz je za me hnus největší a u me v lednici nema co delat.
Takze se holt musim smirit s tim, ze moje pomazanka neni ta nej.
Jinak sladkou u nas nemame....... ale bude to na tuty maslo s medem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >