Sladké a průjem v těhotenství

5
23.3.21 16:00

Sladke a prujem v tehotenstvi

Ahoj Zeny. Mam prosim kratky dotaz, jelikoz moje gynekolozka me muze vzit az za mesic. Snazime se s pritelem o dite. Naposled jsme meli sex 8. a 9.3.2021 a podle vypoctu kalendare to byli neplodne dny. V plodne dny tento mesic sex nebyl. Ovulaci mi ukazuje cca 2.-4.3. Menstruaci vypocitalo na 19./20.3. (zatim je vzdy na cas, pripadne 2-3dny spozdeni). Avsak zacala jsem spinit uz v utery 16.3. a z patku vecer na sobotu jsem krvacela trochu cervenej, tak na jeden tampon. Pres den nic a pak zas vecer ze soboty na nedeli a v nedeli uz taky pres den nic, jenom spineni. Taky jsem mela minuly tyden v pondeli dopoledne prujem a dnes znova prujem. Nejdrive jsem si rikala, ze toto byla zrejme normalni menstruace, i kdyz slaba a spineni zacalo o 3-4dny driv nez melo, ne pozdej, jak to u mne byva. Ale dnes znova prujem. Zaroven jsem si uvedomila, ze uz asi mesic mam zvysenou chut a taky konzumaci sladkeho, co ja sladke moc nejim ani nevyhledavam. Napriklad jsem snedla tak pul kila nutelly a ta me predtim nebrala, byla na mne prilis sladka. A z nezdraveho me nejak uz nebere pizza nebo burger, co ja mam rada. Taky jsem vic unavena, apatickejsi, moc veci se mi nechce, hur spim, jsem uplakana a nekolikrat se budim uprostred noci. Za posledne dva tydny pozoruji take castejsi moceni, ne prilis caste ale omnoho castejsi nez normalne. Neprochazim zadnou vecsi zmenou v rezimu, strava i pohyb porad stejny, stres taky stejny, nic take co by mohlo tento stav vysvetlit. A na test je podle mne brzo. Mate nektera zkusenost, ze by toto mohli byt priznaky tehotenstvi?

Moc dekuji za odpovedi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25941
23.3.21 16:15

Tak když ti mešká menstruace, tam asi na test brzy není, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 16:19

@pikola v prispevku pisu, ze menstruace byla, ale slaba, vic spineni nez realne krvaceni. Pisu tam i datumy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11625
23.3.21 16:33

Tak já se teda podívám do křišťálový koule, když test je problém :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25941
23.3.21 16:40
@puffini píše:
@pikola v prispevku pisu, ze menstruace byla, ale slaba, vic spineni nez realne krvaceni. Pisu tam i datumy :)

A jak my to máme asi na dálku poznat? :roll: udělej si test. To jestli máš chuť na mrkev nebo pizzu z toho nikdo nic nepozná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 16:51

@pikola @Lekninka91 Nepisu, ze test je problem. Napsala jsem, ze si jenom myslim, ze je na test brzo, jelikoz mi zatim jeden vysel negativny. Proto jsem napsala o zkusenosti, zda mel nekto neco podobne a mohlo by jit o priznaky tehotenstvi. Kdyz jste vy obdobne priznaky nemely, tak nemusite reagovat na prispevek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
23.3.21 17:11

@puffini A vite, ze priznaky ma kazda zena naprosto jiny? Navic je tu x diskuzi na tema mozneho tehotenstvi a priznaky.
Furt to stejny dokola.
Udelat test, zajit si na odber krve hcg.

Aplikace je pouze velmi orientacni a ukaze vam ovulaci z nejakyho prumeru, ktery si vypocita. Na to vubec nespolehejte a overte si ovulaci pomoci testu.
Takze pokud vam ukazovala aplikace ovulaci 2.-4.3., tak vubec neni nepravdepodobne, ze se o ctyri dny posunula a tim padem ste se do ovulace uz trefili a mate tedy dva tydny po ovulaci a to na test brzy neni.

A jeste tedy doplnim, ze k oplodneni by tedy doslo pred dvema tydny a vy tu zminujete, ze uz dva tydny mate nejaky priznaky a nektery uz i mesic.
Coz je blbost. Priznaky by se u vas zacaly ukazovat teprve ted nekdy. Tudiz si nemyslim, ze se jedna o tehotenstvi.
A kdyby slo o tehotenstvi z predchoziho cyklu, tak by to test ukazala uz na 100%.

Příspěvek upraven 23.03.21 v 17:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
23.3.21 17:15

Ze zkušenosti člověk hledá, co chce vidět. Všechno je příznak všeho ale taky ničeho. S otěhotněním jsem problém nikdy neměla. Řekli jsme si s mužem, že chceme 3. dítě, ale blízko těch dvou. Jako vždy jsme to nijak ‘neřešili’. Pak přišla autonehoda, srazil mě opilý řidič v 70 km/h, byla jsem na CT apod. Poprvé jsem se kvůli tomu všemu modlila, abych těhotná nebyla. Když jsem na tuhle MS čekala, začala jsem mít najednou divné chutě, jak píšeš i průjem, bylo mi přes den blivno. Měla jsem hrozný strach. MD přišla o 4 dny později a ještě tyhle ‘příznaky’… Řekla bych, že jsem si to vlastně způsobila sama - psychosomatika. Těhotenství pak přišlo o měsíc později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 17:17

@janikema90 dekuji za odpoved. K doktorce jsem uz objednana, ale je to az za mesic, driv nema volny termin. Test byl zatim jeden a negativny. Proto jsem se na mezicas obratila s dotazem sem, jestli mel nekdo neco podobne co mam ja, jelikoz jsem prosla clanky a nenasla jsem obdobne priznaky. Pockam tedy na vysetreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
23.3.21 17:21
@puffini píše:
@janikema90 dekuji za odpoved. K doktorce jsem uz objednana, ale je to az za mesic, driv nema volny termin. Test byl zatim jeden a negativny. Proto jsem se na mezicas obratila s dotazem sem, jestli mel nekdo neco podobne co mam ja, jelikoz jsem prosla clanky a nenasla jsem obdobne priznaky. Pockam tedy na vysetreni.

A proc si nezajdete na tu krev, kdyz uz to tak resite? Na to zadny objednani u gynekolozky nepotrebujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.3.21 17:21

@AndulkaMa dekuji za odpoved, o psychosomatice jsem taky cetla a nevylucuji to. Jenom jsem na mezicas, nez si dojdu na vysetreni, napsala sem. Ale ke konci, ano souhlasim, potvrdi/vyvrati mi to pouze lekar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
23.3.21 19:43
@pikola píše:
A jak my to máme asi na dálku poznat? :roll: udělej si test. To jestli máš chuť na mrkev nebo pizzu z toho nikdo nic nepozná

A myslíš, že můžu být těhotný? Chuť na pizzu mám a dost velké břicho :mrgreen: a menstruace nikde :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
23.3.21 19:56

A proč nemáte sex častěji, když tak moc toužíte po dítěti?
Jsi moc netrpělivá, že.
Některé stejné příznaky, jako průjem a únava má teď i ta blbá nemoc třeba.
Ale přeju vám, ať se zadaří. Hlavně to chce, ale na tom pracovat, furt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat