Sledování zahraničních reklam za peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 16:39
Sledování zahraničních reklam za peníze

Dobrý den, zkouším jako přivýdělek koukání na ruských reklam za rubly… Web videobuf… Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti? Funguje to?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 16:49

Veskery sledovani reklam nedoporucuju. Kdydysi jsem sledovala za dolary, kde jsem si vydelala okolo 5tis, ale do dneska jsem je nevidela :roll:

Halamka
Závislačka 3330 příspěvků 18.02.18 17:06

Jeste zkuste ermail, zumail a rondo. :mrgreen:

annnettt rommy
Kecalka 125 příspěvků 18.02.18 17:16

Jen to ne :-)

patula123478
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 15:46

Dobrý den také zkouším přividělat si sledováním ruských videi :think: Už vám přišly nějaké peníze? :mavam: :mavam:

bertice33
Nováček 1 příspěvek 04.03.18 10:01
ruská prohližečka videi

Dobrý den už některá dostala peníze za prohlížení reklam mě to tam pořád ukazuje 15 dni děkuji za odpověd

lenkabr01
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 11:24

Dobrý den, naskytla se mi teď taky taková nabídka, funguje to tedy nebo ne? přijde mi to moc jednoduché a nevím zd tomu věřit

Žilková
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 19:15

Take sleduji, pani co mi to doporucila ceka na penize, da mi vedet jestli prisly. Ale rikala ze pani od ktere to ma ona, uz penize dostala. Tak jsem zvedava :)

Uživatel je onlineeluv
Echt Kelišová 7895 příspěvků 06.03.18 13:54

Taky by mě to zajímalo jestli to funguje :think:

Váš příspěvek

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >