Sledování zahraničních reklam za peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 16:39
Sledování zahraničních reklam za peníze

Dobrý den, zkouším jako přivýdělek koukání na ruských reklam za rubly… Web videobuf… Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti? Funguje to?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 16:49

Veskery sledovani reklam nedoporucuju. Kdydysi jsem sledovala za dolary, kde jsem si vydelala okolo 5tis, ale do dneska jsem je nevidela :roll:

Halamka
Závislačka 3699 příspěvků 18.02.18 17:06

Jeste zkuste ermail, zumail a rondo. :mrgreen:

annnettt rommy
Kecalka 128 příspěvků 9 inzerátů 18.02.18 17:16

Jen to ne :-)

patula123478
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 15:46

Dobrý den také zkouším přividělat si sledováním ruských videi :think: Už vám přišly nějaké peníze? :mavam: :mavam:

bertice33
Nováček 1 příspěvek 04.03.18 10:01
ruská prohližečka videi

Dobrý den už některá dostala peníze za prohlížení reklam mě to tam pořád ukazuje 15 dni děkuji za odpověd

lenkabr01
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 11:24

Dobrý den, naskytla se mi teď taky taková nabídka, funguje to tedy nebo ne? přijde mi to moc jednoduché a nevím zd tomu věřit

Žilková
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 19:15

Take sleduji, pani co mi to doporucila ceka na penize, da mi vedet jestli prisly. Ale rikala ze pani od ktere to ma ona, uz penize dostala. Tak jsem zvedava :)

eluv
Echt Kelišová 7983 příspěvků 06.03.18 13:54

Taky by mě to zajímalo jestli to funguje :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >