Sledování zahraničních reklam za peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 16:39
Sledování zahraničních reklam za peníze

Dobrý den, zkouším jako přivýdělek koukání na ruských reklam za rubly… Web videobuf… Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti? Funguje to?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 16:49

Veskery sledovani reklam nedoporucuju. Kdydysi jsem sledovala za dolary, kde jsem si vydelala okolo 5tis, ale do dneska jsem je nevidela :roll:

Halamka
Závislačka 3560 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 17:06

Jeste zkuste ermail, zumail a rondo. :mrgreen:

annnettt rommy
Kecalka 128 příspěvků 13 inzerátů 18.02.18 17:16

Jen to ne :-)

patula123478
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 15:46

Dobrý den také zkouším přividělat si sledováním ruských videi :think: Už vám přišly nějaké peníze? :mavam: :mavam:

bertice33
Nováček 1 příspěvek 04.03.18 10:01
ruská prohližečka videi

Dobrý den už některá dostala peníze za prohlížení reklam mě to tam pořád ukazuje 15 dni děkuji za odpověd

lenkabr01
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 11:24

Dobrý den, naskytla se mi teď taky taková nabídka, funguje to tedy nebo ne? přijde mi to moc jednoduché a nevím zd tomu věřit

Žilková
Nováček 1 příspěvek 05.03.18 19:15

Take sleduji, pani co mi to doporucila ceka na penize, da mi vedet jestli prisly. Ale rikala ze pani od ktere to ma ona, uz penize dostala. Tak jsem zvedava :)

eluv
Echt Kelišová 7965 příspěvků 06.03.18 13:54

Taky by mě to zajímalo jestli to funguje :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >