Sleduje neustále jiné na soc. síti

Anonymní
1.1.21 16:38

Sleduje neustále jiné na soc. sít

Ahoj holky, možná přeháním, ale je to asi nešvar dnešní “on-line” doby…
Mám přítele, vše je fajn, až na jednu věc, která mě trápí delší dobu, nicméně dnes to vyeskalovalo.
Sleduje na síti Instagram strašnou spoustu žen. Někdy ho scrolluje a v tom předemnou řekne “ta má dobrý prsa” “to je zadek páni” apod. Já na to kouknu a jo, když je to dobré tak řeknu, že je to pěkná žena. Proč ne. Ale zjistila jsem, že sleduje i holky z okolí (dnes jsem objevila jednu svou kamarádku z pubertálních let) a “olajkuje” jim celý profil. Téhle holčině (osobně ji ani nezná) co znám, dává “lajk” na všechny fotky jejího obličeje, nebo těla. Přidá-li třeba přírodu, tak tam ne. Řekla jsem mu nenápadně, že mi to asi vadí. Ten pocit je divný. Já si třeba i řeknu, že je někdo hezký, nebo, že se mi líbí ta fotka, ale k tomu ji přece nemusím lajkovat, ne? Kór, když toho dotyčného ani osobně neznám. Přijde mi to, jakoby si říkal o pozornost od ní.
Nevím, jak na tyhle věci nahlíží vy?
Dík :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4813
1.1.21 16:53

Nahlížím na to tak, že má panáček zbytečně moc volného času. Trochu zapřáhnout v domácnosti by to chtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
1.1.21 16:58

Vypni mu wifinu.
Proc mate ty facebooky a ostatni socialni site? Zere to cas, bere soukromi a vubec. Proc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13402
1.1.21 16:59

Kolik vam je? Jestli 20, tak v pohode, jestli 30+, pak uz je to divne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
1.1.21 17:00

@lenkahav Hlavně to přidělává problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
1.1.21 17:16
@Švédka87 píše:
@lenkahav Hlavně to přidělává problémy.

No prave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
1.1.21 17:20

Nevyzrálost, pokud je vám kolem 20. U starších buranství, nedostatek normálních zájmů, neúcta k partnerce, IQ tykve, pokud ty holky ještě hodnotí před tebou? Těžko říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
1.1.21 17:56
@lenkahav píše:
Vypni mu wifinu.
Proc mate ty facebooky a ostatni socialni site? Zere to cas, bere soukromi a vubec. Proc?

Co když má data v mobilu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
1.1.21 18:16

Bublo, kde jsi? Debil, blbeček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 18:19
@divine woman píše:
Bublo, kde jsi? Debil, blbeček…

Kdo je Bubla? :D :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
33112
1.1.21 18:28

Jiné zájmy nemá, jen koukat a nevkusně komentovat sociální sítě? S takovým nezajímavým a buranským člověkem bych se nezahazovala.Ale každý máme tu laťku jinde, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
1.1.21 18:33

Je to od něj dětinské. Já jako žena přímo nesnáším tyhle zoufalé typy, co vám olajkují všechny fotky, co pošlete, ale! Nepřikládáte vy tomu trochu moc velkou váhu? Já taky lajkuju, co se mi líbí a určitě bych neřešila, jestli to partnera uráží nebo ne. Ono ho hlavně vůbec nemá co zajímat, co já si někde na instagramu nebo facebooku prohlížím, že jo… Ještě se mi tedy nestalo, že by to někoho zajímalo :lol: Stejně jako by mě nezajímalo, co si tam lajkuje on.

Prostě bych se nad tím ani nepozastavila a moc nechápu takové divadlo kvůli blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 19:10

Můj partner sleduje na instagramu kdejakou hvězdičku, lajkuje skoro každý kozy, co se kolem něj mihnou (alespoň myslím, zas tak moc to neprožívám). Nahlas přede mnou to nehodnotí, tak vlastně moc nevím, co na těch sockách dělá. Koukáme na Naked Attraction a tam hodnotíme spolu. A co jako? Prostě má rád hezký ženský prsa. Vlastně asi všechna prsa, hlavně když jsou, jak tak nad tím přemýšlím.
Jo, je jak malej kluk v hračkářství, to nepopírám… ale ohrožena se necítím a co dělá ve svém soukromém prostoru, nijak nesleduji - nemám právo určovat, co se mu bude líbit a jak to bude dávat najevo.

• Citovat
  • Nahlásit
13400
2.1.21 00:04

Možná je lepší, být nezadaná jak to čtu :lol: To je samej úchylák dneska a ženským to ještě přijde normální :think: Fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13400
2.1.21 00:05
@Anonymní píše:
Můj partner sleduje na instagramu kdejakou hvězdičku, lajkuje skoro každý kozy, co se kolem něj mihnou (alespoň myslím, zas tak moc to neprožívám). Nahlas přede mnou to nehodnotí, tak vlastně moc nevím, co na těch sockách dělá. Koukáme na Naked Attraction a tam hodnotíme spolu. A co jako? Prostě má rád hezký ženský prsa. Vlastně asi všechna prsa, hlavně když jsou, jak tak nad tím přemýšlím.
Jo, je jak malej kluk v hračkářství, to nepopírám… ale ohrožena se necítím a co dělá ve svém soukromém prostoru, nijak nesleduji - nemám právo určovat, co se mu bude líbit a jak to bude dávat najevo.

Mužu mu taky poslat svoje prsa? Mám je taky prý hezký :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat