Sleduje profily polonahých žen

Anonymní
4.6.21 08:16

Sleduje profily polonahých žen

Ahoj všem,
trápí mě jedna věc, vím, ze podívat se je normální a přirozená věc, ale můj přítel sledoval přes 400 profilů žen, které vůbec nezná! Některé byly dokonce mé známé z okolí, co se rády (mají proč) vystavují na sociálních sítích - plavky, výstřihy, spodní prádlo apod. A pak sledoval velkou spoustu modelek, co fotí pouze lechtivé fotky. Samozřejmě krásná těla, velká prsa. Já závodně sportuji, dělám triatlon, mám proto i takovou postavu, prsa mám od přírody něco mezi A a B, prostě malá. Problém je v tom, že mám pocit, že mu nestačím, já ho miluji a nemám potřebu stále koukat po jiných. Jsem z toho smutná, copak mu nepripadam pěkná, když musí v takové míře sledovat jiné? A některé ty známé z okolí i lajkovat úplně všechno (skoro mi to připadá jako volání po pozornosti). Říkala jsem mu to, řekl, ze to nepotřebuje dělat a že jsem pro něj nejlepší, smazal nějaké, ale stejně má zaheslovaný telefon a ve sledujících jsem viděla nové a nové profily…
Snažím se dělat vše, jsme spolu rok, ani jsme nebyli na poradnem rande, nenapadne ho mě někam vzít, něčím překvapit… Ale mne by to ani nevadilo, kdyby se k tomu nepridavaly tyhle věci…
Na ulici se kouká po ženskejch, ale akceptuju to.
Já měla teď na MS v hokeji bývalého přítele, ještě ze střední, nejsme snad 6let ani v kontaktu, ale jsem pyšná, že to dotáhl tak daleko a on byl skoro i naštvaný a porad měl připomínky… přitom on své bejvalky sleduje všechny a čas od času se na ně ptá kamarádů..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1507
4.6.21 08:33

Tohle je extrémně toxický. Nebyla bych s ním. Sráží Ti to sebevědomí, on se Ti ani pořádně nevěnuje, ještě na Tebe žárlí.. všechno špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
4.6.21 08:34

Ty jsi tak hodná, až jsi blbá, promiň. Ne, tohle není normální, je to chování nevyspělého kluka a s tebou to nemá nic společného. Dělal by to stoprocentně i kdyby měl tu nejvíc sexy babu doma :nevim: Navíc z posledního odstavce to vypadá na chorobného žárlivce a nejspíš i nevěrníka, tak bacha na to. Já bych jako důvod k rozchodu nepotřebovala ani to čumění po holkách na ulici a sledování sexy profilů, bohatě by mi stačilo, že za rok vztahu tě ničím nepřekvapil, nepotěšil, nevzal na pořádné rande. Proč s ním vlastně jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31719
4.6.21 08:35

Asi by koukal, ať bys byla prsatice s výstřihem. Někdo je prosté takové zvířátko a musí to dělat a nemůže si pomoci. Mně by přišel trochu primitivní, no. Jako by nemohl mít jiný koníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 08:43

Jo, chtěl mě teď vzít na jídlo, nahlásil to 3 týdny dopředu, ani nepřemýšlel, co mám rada za jídlo, protože jeho kamarád otevírá restauraci a on nevěřil tomu, že to někdy zvládne, bavil se o tom s kamarády, že tam musí zajít, tak to spojil. Protože jsem mu par dni před brecela, ze už takhle nemuzu, ze bych si moc přála, aby mě jednou vzal někam na romantickou večeři, nebo mě něčím překvapil… Protože já to dělám. Třeba si chtěl koupit nekvalitní lovecký nůž v Lidlu, tak jsem mu objednala a koupila pěkný a kvalitní, apod apod…

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16867
4.6.21 08:46

To že sleduje kozi na instagramu je ten nejmenší problém.

Základní zádrhel je v tom, že máš pocit, že si zasloužíš, aby se k tobě takhle někdo choval.

Jste spolu rok, ty se snažíš zavděčit, on na tebe kašle a ještě tě kontroluje. Opravdu to není tak, že takhle to vypadá všude a že nejsi dost dobrá na to, aby si mohla fungovat s někým, kdo je zralejší než to co máš teď doma.

Mrkni se tak pro inspiraci do téhle knižky a zkus hledat cestu k vlastní sebeúctě, k tomu abys mohla fungovat s někým jako partner, abys nemusela zase spadnout do něčeho kde si necháš ubližovat.

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

Hlavně od něj uteč dřív, než otěhotníš, protože pak se teprve propadneš do beznadějných situací. V tuhle chvíli máš volnost rozhodvání a zodpovědnost za vlastní štěstí. Tak to nepromáchni.

Příspěvek upraven 04.06.21 v 08:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
4.6.21 08:46

Tohle je očividně jednostranný vztah, ty se můžeš přetrnout a on se jen veze, jste spolu rok a už jsi před ním brečela, že jsi nespokojená - takhle to v pořádnym vztahu nefunguje, je na tobě jestli se chceš trápit dalších pár let nebo to ukončit hned, ale šťastnej pár z vás rozhodně nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
4.6.21 08:47

Zajímavý, jak někdo považuje zaheslovany telefon a soukromí za problem :think: zaheslovany telefon by měl mít kvůli bezpečnosti úplně každý.

A jinak znám takovy chlapy, co sleduji mraky prsatic atd. no co, pěkný ženský. Neviděl jsem chlapskou dílnu, kde by nevisel kalendář s nahotinama. Akorát ten tvůj je k tomu ještě dobytek. Tam je hlavní problém. Ne ten, že cuci po ženských.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 08:47
@Ou píše:
To že sleduje kozi na instagramu je ten nejmenší problém.

Základní zádrhel je v tom, že máš pocit, že si zasloužíš, aby se k tobě takhle někdo choval.

Jste spolu rok, ty se snažíš zavděčit, on na tebe kašle a ještě tě kontroluje. Opravdu to není tak, že takhle to vypadá všude a že nejsi dost dobrá na to, aby si mohla fungovat s někým, kdo je zralejší než to co máš teď doma.

Mrkni se tak pro inspiraci do téhle knižky a zkus hledat cestu k vlastní sebeúctě, k tomu abys mohla fungovat s někým jako partner, abys nemusela zase spadnout do něčeho kde si necháš ubližovat.

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

Hlavně od něj uteč dřív, než otěhotníš, protože pak se teprve propadneš do beznadějných situací. V tuhle chvíli máš volnost rozhodvání a zodpovědnost za vlastní štěstí. Tak to nepromáchni.

Příspěvek upraven 04.06.21 v 08:47

Děkuji! Už ji mám v košíku :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2584
4.6.21 08:51

@Cenarius že jo.. mně jinak nejde ani aplikace banky, nebo uložit karta, pokud nemám zamčený telefon. A popravdě vůbec netuším, co má v telefonu můj muž, na co se dívá, jestli má nějaké profily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31719
@Cenarius píše:
Zajímavý, jak někdo považuje zaheslovany telefon a soukromí za problem :think: zaheslovany telefon by měl mít kvůli bezpečnosti úplně každý.A jinak znám takovy chlapy, co sleduji mraky prsatic atd. no co, pěkný ženský. Neviděl jsem chlapskou dílnu, kde by nevisel kalendář s nahotinama. Akorát ten tvůj je k tomu ještě dobytek. Tam je hlavní problém. Ne ten, že cuci po ženských.

Já hlavně netuším, jestli ho někdo má zaheslovaný. Nikomu do mobilu nelezu. Sama nemám heslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
@Anonymní píše:
Jo, chtěl mě teď vzít na jídlo, nahlásil to 3 týdny dopředu, ani nepřemýšlel, co mám rada za jídlo, protože jeho kamarád otevírá restauraci a on nevěřil tomu, že to někdy zvládne, bavil se o tom s kamarády, že tam musí zajít, tak to spojil. Protože jsem mu par dni před brecela, ze už takhle nemuzu, ze bych si moc přála, aby mě jednou vzal někam na romantickou večeři, nebo mě něčím překvapil… Protože já to dělám. Třeba si chtěl koupit nekvalitní lovecký nůž v Lidlu, tak jsem mu objednala a koupila pěkný a kvalitní, apod apod…

Takže tebe když někdo chce vzít na jídlo někam. Tak mu musíš říct, co ráda jíš a podle toho teprve on může vybírat? Ano, je to hezké gesto, ale značně to limituje výběr, překvapení a objevování nového. A nevidím vůbec nic špatnýho na tom, že jeho kamarád otevírá restauraci a jděte tedy tam. :nevim: prostě děláš problémy kde nejsou u tohodle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 08:52

On žije semnou, přistěhoval se ke mně…
On si i s jednou holcinou psal, já na to přišla, psali si, že je Škoda, že tu jejich vyzivnou starou konverzaci smazali a takové ty smajlíčky s čertem, že se tam dalo hodně najít… Blbé je, že to psal, když jsem vedle nej ležela v posteli a myslel si, že spím… tak jsem ho pak donutila, aby mi ukázal, co si s ní to ráno psal, tak to samozřejmě promazal (ty smajliky apod) a až pak mi to přišel hrdě ukázat… Je mi jedno, co si s kým psal před našim vztahem, ale tohle vzpomínání a psaní, že je to Škoda? To mi asi mrzelo a zabolelo…

• Citovat
  • Nahlásit
1126
4.6.21 08:53

Zamilovaná jsi nejspíš jen ty.. :think: vůbec si tě neváží a ani nevidím snahu z jeho strany aby ti s ním bylo hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
4.6.21 08:54
@Russet píše:
Já hlavně netuším, jestli ho někdo má zaheslovaný. Nikomu do mobilu nelezu. Sama nemám heslo.

Heslo beru obecně. Ať už má člověk PIN, gesto, otisk prstu nebo odemknutí obličejem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat