Sleduje svou ex na instagramu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 08:06

Sleduje svou ex na instagramu

Ahoj,
už je to rok, co se přítel rozešel s ex, ne zrovna v moc dobrém, mají se všude v bloku, snažila se pak rozeštvat i nás dva. Nicméně přítel má stále nutkavou potřebu vědět o jejím životě. Jasně, já si taky jednou za měsíc vzpomenu na ex, ale jak rychle tak myšlenka přijde, tak i odejde. Přítel se s ní rozešel, protože ji nemiloval a nepřitahovala ho, byl to prý vztah jako dva kamarádi jen. No nicméně nejprve vyzvídal od kamarádů, kteří ji znají, at mu pošlou vše, co postuje na sociální sítě a pak si založil vlastní fejkový profil, ze kterého ji sleduje.
Třeba včera si naběhl sám - ptá se, kdy budeme kuchat dýně (oni to dělali jako tradice, ona je blázen do halloweenu a těch serepetiček s tím společných), tak mu říkám, že já slavím dušičky a že chci jet za prababičkou na hřbitov a zapálit si svíčku za maminku, která umřela v létě, že rozhodně nekutam nějaký dýně a jak na to přišel. A pak mi to došlo, má to ve své galerii a dokonce o tom předemnou i mluvil a vyprávlě mi to. Tak jsem mu řekla, že už mi došlo, jak na to přišel a on, že to, že si ona dnes dala příspěvek neznemaná, že to s tím má spojené. Bum.
Já to nechci extra hrotit, ale mrzí mě to … kdyby ten čas radši investoval do nás, něčím mě překvapil (to se ještě bohužel nestalo), nebo řekl „pojď, já tě vezmu tam a tam“ … Pracuji na našem vztahu, ale nevím, jak tohle odbourat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27547
27.10.21 08:09

Noo a proč sleduješ ty jeho ex na Instagramu? :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 08:16
@pikola píše:
Noo a proč sleduješ ty jeho ex na Instagramu? :mrgreen: :nevim:

Já ji nesleduji, kde jsem to psala?

• Citovat
  • Nahlásit
4178
27.10.21 08:23

Neřeš a žij :hug:
hele tohle je jeho věc, někdo to prostě dělá i za těchto okolností… asi to z něj ještě nevyprchalo, nebo to v sobě nemá srovnané… každopádně Ty koukej dopředu, teď jste spolu a hotovo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1314
27.10.21 09:12

Já bych se na něj vyprdla, buď ho to nakopne nebo si aspoň budeš moct najít někoho, kdo tě nebude srovnávat s bejvalkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27547
27.10.21 12:35
@Anonymní píše:
Já ji nesleduji, kde jsem to psala?

No že víš, že ona měla na Instagramu dýně? :nevim: každej má teď dýně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 13:33
@pikola píše:
No že víš, že ona měla na Instagramu dýně? :nevim: každej má teď dýně :nevim:

Protože to říkal on

• Citovat
  • Nahlásit
3907
27.10.21 13:36
@PHV píše:
Já bych se na něj vyprdla, buď ho to nakopne nebo si aspoň budeš moct najít někoho, kdo tě nebude srovnávat s bejvalkou.

Z toho co zakladatelka napsala nemám pocit, že by ji srovnával. To spíš ona má nutkavou potřebu srovnávat sebe s ní. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
27.10.21 13:38
@Anonymní píše:
Protože to říkal on

A kdyby on chtěl vyřezávat dýně i kdyby to v minulosti nedělal s ex, tak budeš pro? Jde o tradici nebo o to, že tu tradici dělal s ní? Přijde mi, že se zbytečně stavíš do defenzivy a děláš problémy kde nejsou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
4.11.21 00:33
@Anonymní píše:
tak mu říkám, že já slavím dušičky a že chci jet za prababičkou na hřbitov a zapálit si svíčku za maminku, která umřela v létě, že rozhodně nekutam nějaký dýně a jak na to přišel.

Ty jsi taky milacek koukam, takhle ho setrit :lol:

Btw. jak vis, ze si zalozil falesny profil? On ti to rekl? Treba se po roce proste odblokovali. Ja taky stale sleduju sve dva ex a rozhodne tim nerikam, ze bych je chtela zpatky. Ja bych to neresila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat