Sledujete Jiřího Pomeje a kauzu hladovka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2544 příspěvků 27.12.17 12:31
Sledujete Jiřího Pomeje a kauzu hladovka?

Já ano a na zázračné uzdravení nevěřim, i když bych mu to přála. Dnes jsem četla komentáře lidí na netu a dost tam psali, že to celé je divadlo z kterého rejžují novináři a on. Podle mě by si tohle nikdo nikdy nevymyslel. Jestli se z toho opravdu dostane, pak máme nový lék na rakovinu.Hladov­ku.Ale vydržet 42 dní bez jídla musí být horší než 10 porodů za sebou 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 27.12.17 12:33

On ale pije zeleninové šťávy. Není to absolutní hladovka, to už by dávno umřel.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 27.12.17 12:34
@GabinkaCh píše:
Já ano a na zázračné uzdravení nevěřim, i když bych mu to přála. Dnes jsem četla komentáře lidí na netu a dost tam psali, že to celé je divadlo z kterého rejžují novináři a on. Podle mě by si tohle nikdo nikdy nevymyslel. Jestli se z toho opravdu dostane, pak máme nový lék na rakovinu.Hladov­ku.Ale vydržet 42 dní bez jídla musí být horší než 10 porodů za sebou 8o

Nečetla, nedovedfu si představit o čem může být to celé divadlo..ale nevěřím, že by nádor zastavila hladovka, známý dr. mě kdysi říkal, že rakovinu vyhladovět nejde, sežere vše kolem, když nemá živiny z jídla.

ka2ka
Extra třída :D 13120 příspěvků 27.12.17 12:35

Kdyby to fungovalo tak už se to dávno ví, je to pitomec takhle si to zdraví zničí ještě víc

Verpa5
Kecalka 232 příspěvků 27.12.17 12:35

Taky si myslím, že je to habaďůra na lidi. Asi potřebuje peníze :nevim:. Co mě je na tom celém, ale extrémně nesympatické je to, že se toho může chytit opravdu nemocný člověk a zanedbá tak skutečnou léčbu…

zudina
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 27.12.17 12:36
@Emimin7 píše:
On ale pije zeleninové šťávy. Není to absolutní hladovka, to už by dávno umřel.

Neumrel drzi se absolutni pusty I ctyricetidenni, viz ma sestra co si vylecila takto rakovinu

GabinkaCh
Závislačka 2544 příspěvků 27.12.17 12:36
@Emimin7 píše:
On ale pije zeleninové šťávy. Není to absolutní hladovka, to už by dávno umřel.

To je jedno, prostě nejí.19 prosince skončil. Ale nechápu to. Přece když začne jíst tak začne rakovinu zase živit ne? nebo jestli už zmizla :nevim:

jessikka
Extra třída :D 10824 příspěvků 27.12.17 12:37

Tak v mediich jsem to zaznamenala a dotyka se me to podobne, jako by to prozivala pani Novakova v Horni Dolni. Uzdraveni mu preju jako kazdemu jinemu, tim to pro me hasne.

A to, ze to je umela kauza muze byt klidne pravda. Na nej by to sedelo.

GabinkaCh
Závislačka 2544 příspěvků 27.12.17 12:38
@Verpa5 píše:
Taky si myslím, že je to habaďůra na lidi. Asi potřebuje peníze :nevim:. Co mě je na tom celém, ale extrémně nesympatické je to, že se toho může chytit opravdu nemocný člověk a zanedbá tak skutečnou léčbu…

Nevěřim že by byl schopen si něco takového vymyslet, tohle by bylo hodně přes čáru

zudina
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 27.12.17 12:38

Tak asi o tom moc nevite.. pri hladovce zacne telo pozirat vnitrne patologicke bunky, proto se nador zmensi nebo zmizi ale to nema cenu tady vysvetlovat.. chemoterapie naopak pomuze casto do hrobu

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 27.12.17 12:40

Je mi proti srsti jeho focení na ozařování :roll: Určitě z toho prachy má, ale nějak se mi tomu nechce věřit, že by šla rakovina vyhladovět.

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 27.12.17 12:41
@Verpa5 píše:
Taky si myslím, že je to habaďůra na lidi. Asi potřebuje peníze :nevim:. Co mě je na tom celém, ale extrémně nesympatické je to, že se toho může chytit opravdu nemocný člověk a zanedbá tak skutečnou léčbu…

Myslíš, že rakovinu vůbec nemá?

LindaPraha
Extra třída :D 13795 příspěvků 27.12.17 12:42

Neverim - stale se mluvi o hladovce, pritom pije zeleninove stavy. Tak to neni podle meho hladovka, ne? No ale kdyz mu to pomuze k psychicke pohode, proc ne

Verpa5
Kecalka 232 příspěvků 27.12.17 12:50

@Tereza1986 no nějak mi přijde divné, že by tak vážně nemocný člověk měl chuť se „producirovat“ v médiích. Ale samozřejmě může být opravdu nemocný a jen chce získat peníze aby zajistil rodinu…

Pam12
Echt Kelišová 8464 příspěvků 27.12.17 12:55

Co děla Pomeje mi je úplně sumak. Nicméně tenhle postup aplikoval dědic bratr, když mu bylo 80. Pod dohledem lékařů. Nádor se skutečně postupně zmensoval. Nicméně asi po roce začal nehorázně prasit s tím, ze už tady byl dost dlouho a nebude se na konci života týrat nějakou hladovkou a do roka se mu to opět rozrostlo. Nechtěl jít pak už ani na chemo, takže je asi jasne jak to dopadlo.
Takže je neodsuzuju, ať si kazdej děla co chce :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >