Sleduju bývalého a jeho ženu. Nemůžu přestat

24
8.11.19 12:54

sleduju bývalého a jeho ženu. Nemůžu přestat

Našla jsem několik diskuzí o tom, jak někoho, respektive některou sleduje její bývalý přítel. Je tu někdo, kdo to má obráceně a tady není sledován (nebo o tom aspoň neví :D), ale sám sleduje svého ex? I když už je to nějakej ten pátek, co jsme od sebe, tak si nemůžu pomoct a zjišťuju o něm, co jde. Teda nenápadně. Nechodím za ním po ulici, nečumím mu do oken. Ale přes internet, co se dá zjistit. A teda taky o jeho partnerce. A pořád mám tendence se s ní poměřovat a snažit se být lepší než ona. Teda jen ve svý hlavě, že jo, ona o tom samozřejmě neví. A paradoxně mi po pomáhá, protože přirozenym naturelem jsem extrémně líná osoba, která má strašnej problém se do něčeho dokopat. Štve mě to, ale neumím s tím moc bojovat. Jediný co celkem funguje, je právě to sledování bývalého a poměřování se s jeho ženou. Vždycky to ve mě vyvolá takovou vlnu vzteku a touhy je jí vyrovnat. Jakože když ona může být inženýrka, tak já taky atd. Bývalých partnerů, milenců, známostí…mám několik, ale tohle dělám jen u něho a nejde přestat. Je to jak droga

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1677
8.11.19 12:58

:think: Vyhledat odborní pomoc? Tohle ok není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.19 12:58

@Diké90 hele zbytečně se trápís a stojíš na místě. Vykasli se na to a začni znova a nestagnuj u stalkovani cizí ženské…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23984
8.11.19 13:03

Netrap se minulostí a nepoměřuj se s cizí ženskou, najdi si svojí cestu, budeš šťastnější :hug:
A tím vztekem se taky jen dusíš. Pokud už je to nutkavá potřeba, tak bych klidně navštívila psychologa.
Proč chceš být lepší než nějaká pinda, kvůli chlapovi, co tě (možná kvůli ní) opustil? Kašli na něj, měj se ráda a žij svůj život :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
8.11.19 13:10

@rena621 chodím na terepii, jenbych chtěla vědět, jestli sem takovej magor jen já :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
8.11.19 13:11

A je aspoň ta inženýrka z Prahy? :mrgreen: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
8.11.19 13:23

@Jahudka82 skoro :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
8.11.19 13:32

Taky občas kouknu na bejvalku a mám neskutečnou radost, když najdu na fb, že jí zase někdo odkopnul, nebo jí něco nevyšlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
8.11.19 13:32

Já to dělám taky, a co :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
8.11.19 13:33

Očividne dobre vedel proč te vymenil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
8.11.19 13:39

@Mar__tanka1983 mě ten vztek svým způsobem dělá dobře. Pomáhá mi to překonat takovou jakoby vnitřní rezignovanost vůči životu, kterou se projevila, když mi bylo nějakých 14 - 15 let. To naštvání je takovej můj vnitřní hnací motor. Chodím na terapii jak kvůli pindě, tak kvůli tomuhle. A pak taky kvůli sebevraždě kamaráda, do kterého sem byla zmilovaná. Takovej rozkošněj balíček, no
Díky pindě a debilovi jsem si udělala Bc., naučila se na lyžích, snowbordu, kolečkových bruslích. Uběhla půl maraton…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
8.11.19 13:53

A jak dlouho už nejste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
8.11.19 14:08
@Ewiczka píše:
A jak dlouho už nejste spolu?

asi pět let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
8.11.19 14:48
@Tina69 píše:
Očividne dobre vedel proč te vymenil.

pozor, já se neprojevuju jako magor veřejně, jenom ve svym vnitřnim světě. Protože si plně uvědomuju, jak je to moje neutkání ujetý, dávám si sakra pozor, aby se o tom nevěděl. Aby o tom nikdo nevěděl, kromě mého cvokaře. A když sme spolu byli, tak sem nic takového nedělala

Příspěvek upraven 08.11.19 v 14:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3350
8.11.19 14:52

@Diké90 Taky občas kouknu :palec: ale teda nepomeruju se, spíš jen koukám, jak se kdo má a jsem ráda, když se mají dobře :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat