Slepak nebo střevní chřipka?

Anonymní
11.7.21 09:45

Slepak nebo střevní chřipka?

Ahoj ženy.
Od pátku odpoledne mi není dobře, začalo to motánim hlavy. včera ráno už teplota, která mi prvně klesla na 34.5 a později stoupla zase na 38,5.
Bricho mě začalo bolet včera skoro celé, úplně se mi vždy stáhlo do křeče a nebylo poznat odkud to jde. Teď už spíše spodní část břicha. Vždy je to na pár minut, bolest je to teda poradna a opakuje se v různých intervalech ale často a v noci jsem kvůli tomu byla každou chvíli vzhůru. Pri bolestech mám pocit na zvracení a neustále lítám na velkou, od včera jsem skoro nic nesnedla, nemám chuť a zároveň se bojím cokoliv pozrit. Prvně jsem si říkala, že to bude ta střevní ale napadlo mě i tahle varianta a nechci zbytečně někam lítat na pohotovost, když by to mohlo počkat do zítra na doktora.
Nemám zkušenost ani s jedním ale zaráží mě takove bolesti.
Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
570
11.7.21 10:01

Nevím teda kde přesně tě bolí. Zkus si zmáčkout místo kde je slepák jestli ucítíš bolest. Pokud bych já osobně měla i jen podezření na zánět slepého střeva okamžitě bych letěla na pohotovost. Není to sranda. Mé mamince slepé střevo prasklo a málem zemřela. Zítra už může být pozdě. Ale já nejsem doktor, nechci strašit, píšu jen co si myslím. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
11.7.21 10:26

Jdi na pohotovost. Jako dítě jsem měla zánět slepého střeva a příznaky byly atypické a v nemocnici říkali, že stačilo chvíli, a prasklo by. I kdyby to byla jen střevní chřipka, tak si zajdi k doktorovi, oni to poznají při vyšetření. My ji teď máme celá rodina a v okolí taky pár známých ji teď mělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59059
11.7.21 10:35

Slepák to být může, pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4298
11.7.21 10:45

Střevní chřipka je převážně o sra. ní a blití, které začíná zcela náhle a bezpříznakově, břicho u toho obvykle nebolí, ale ze záchoda je těžké se vzdálit.
Takže raději tu pohotovost než riskovat prasklý slepák. Nebo si tam alespoň zavolat a zeptat se, jestli jet nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
11.7.21 10:51

Slepak mám venku a měla jsem přesně takové příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17431
11.7.21 11:47

Jeď na pohotovost.

Jako že fakt, může to být cokoliv, do břicha se bez potřebných přistrojů nevidí a nedá se to odhadnout a máš k tomu horečku. Jestli nemáš někoho, kdo by tě tam odvezl a trvá to od pátku a zhoršuje se to, tak bych i volala sanitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat