Slepé střevo, nebo něco jiného?

13.10.19 11:22

Slepé střevo nebo něco jiného?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti se slepákem :nevim: už tak týden mě pobolívá vedle pravé kyčle, na urologii mi řekli že lehký zánět, ale nyní je vše už ok, ale pořád mě tam píchá, doktor si myslí že od zad, ale já mám pocit jestli to není slepák, píchne to třeba když jdete na záchod a lehce zatlačíte, není to nesnesitelná bolest a píchne to, nebo když sedím shrbená, ale opravdu to není nesnesitelné ale spíše otravné píchání :nevim: ale když si tam přitlačím tak nic necítím, už jsem vážně zoufalá co to je :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7473
13.10.19 11:31

Skriplej nerv bych rekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
13.10.19 11:34

Slepe strevo muze byt zahnute a drazdit. Tak jsem to mela ja. Od operace me zase trapi srusty :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.19 11:45

Třeba teď jsem si kýchla a dobré, nebo když ležím na břichu tak taky ok :nevim: jen prostě v nějakém pohybu píchne :lol: tak zítra jdu na neurologii a uvidíme co to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2397
13.10.19 12:50

Slepák byste za tu dobu už fakt poznala. Tohle může být - nerv, od zad, šlacha, sval, něco v kloubu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.10.19 11:57

@Petula306 snad ano, dneska jsem obvolávala neurology a bohužel jdu na kontrolu až v prosinci :zed: takže pokud to nebude prý akutní tak mám smůlu a budu muset tohle trpět ještě dva měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat