Sleva na dani - dítě, matka na rodicaku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prekvapenana2
Kecalka 291 příspěvků 28.01.19 21:54
Sleva na dani - dítě, matka na rodicaku

Maminky mám dotaz. Klasika, partner v praci, já na rodicaku nicméně mi domu přinesl papír pro mého zaměstnavatele, aby mi potvrdil že já slevu na malou nepobiram. Chce to po něm účetní, ale já zaměstnavatele nemám, tenkrát rušil podnikání takže ještě před nástupem na MD sme ukončili poměr dohodou. Takže jaksi nemám kam ten papír odnést… Řešili ste to nějak? Mám s tím jít na pracák? Hledala sem na netu a tam sem našla jen že by mělo stačit čestný prohlášení :think: předem děkuji za odpovědi :mavam:

Reakce:
Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 28.01.19 22:24

Ano stačí čestné prohlášení

Lucie486
Kecalka 330 příspěvků 28.01.19 22:53

Staci cestne prohlaseni. Taky jsme resili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 23:24

čestné prohlášení viz výše: já (jméno, r.č. bydliště) prohlašuji, že neuplatňuji slevu na dani na dceru (jméno r.č.) za rok 2018 a nemám příjmy vyšší než 68 000,– Kč /doufám že částka se nezměnila/ podpis, datum

Hanula1212
Kelišová 5317 příspěvků 29.01.19 07:35
@Anonymní píše: čestné prohlášení viz výše: já (jméno, r.č. bydliště) prohlašuji, že neuplatňuji slevu na dani na dceru (jméno r.č.) za rok 2018 a nemám příjmy vyšší než 68 000,– Kč /doufám že částka se nezměnila/ podpis, datum

To o těch příjmech je zbytečné, nejsou manželé, takže on si slevu na manželku neuplatňuje. Ještě bych dopsala, že nemám zaměstnavatele, aby mzdovka věděla, proč není potvrzení zaměstnavatele druhého z poplatníků.

Uživatel je onlineNáměsíčná
Závislačka 4236 příspěvků 29.01.19 09:03

Čestné prohlášení,že neuplatnuješ slevu na dítě.
Pokud nejste manželé tak tebe si tam dát nemůže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >