Reklama

Sleva na dani na manželku pri vyšší rodičovské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaniceB
Extra třída :D 13147 příspěvků 4 inzeráty 04.03.17 01:12
Sleva na dani na manzelku pri vyssi rodicovske?

Holky mam dotaz…jak je to s odpisama na manzelku, pokud je tato na rodicovske a pobira nejvyssi moznou /tedy do dvou let veku ditete?/ - 11.500,– mesicne? Muze chlap odepisovat nebo nemuze? Diky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

JaniceB
Extra třída :D 13147 příspěvků 4 inzeráty 04.03.17 01:19

Tak uz jsem to vycetla:))))))))))

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 04.03.17 07:43

Může. Rodicak se do příjmu nepočítá, pouze mateřská

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 07:56

Holky kdyz je rec o danich moc prosim o radu, manzel ma plat 11 000 hrubeho, letos budu cely rok na rodicaku, takze kdyz si bude davat priznani pristi rok, tj za rok 2017, dostane vraceno za me jako za manzelku nebo vzhledem k nizkym prijmum, tj nizkym odvodum po cely rok nebude mit na tu castku narok? Doufam jsem to napsala srozumitelne… uz jsem se na to ptala vice lidi a kazdy mi rekne neco jineho :( moc dekuji vsem za pripadne info

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:05
@Anonymní píše:
Holky kdyz je rec o danich moc prosim o radu, manzel ma plat 11 000 hrubeho, letos budu cely rok na rodicaku, takze kdyz si bude davat priznani pristi rok, tj za rok 2017, dostane vraceno za me jako za manzelku nebo vzhledem k nizkym prijmum, tj nizkym odvodum po cely rok nebude mit na tu castku narok? Doufam jsem to napsala srozumitelne… uz jsem se na to ptala vice lidi a kazdy mi rekne neco jineho :( moc dekuji vsem za pripadne info

no dostane ale jen to, co odvedl, takže to bude málo… takový plat je fakt mazec, proč si nenajde něco jiného?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:13

@Doe_Jane a poradila bys mi prosim kolik by musel mit plat hrubeho aby mu vyplatili celou tu castku ktera je mozna odecist? Dela to myslim kolem cca 24 tisic ne? Tj cca 2000,– mesicne jako odvod? Kolik by byl ten plat? Moc diky

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4240 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 08:33
@Anonymní píše:
@Doe_Jane a poradila bys mi prosim kolik by musel mit plat hrubeho aby mu vyplatili celou tu castku ktera je mozna odecist? Dela to myslim kolem cca 24 tisic ne? Tj cca 2000,– mesicne jako odvod? Kolik by byl ten plat? Moc diky

Hele manzel ma na sebe dite, letos odecitame i mne, ma hrubou asi 22 a na celou castku se stejne nedostaneme

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:44
@Anonymní píše:
@Doe_Jane a poradila bys mi prosim kolik by musel mit plat hrubeho aby mu vyplatili celou tu castku ktera je mozna odecist? Dela to myslim kolem cca 24 tisic ne? Tj cca 2000,– mesicne jako odvod? Kolik by byl ten plat? Moc diky

manžel dostal tu vysokou částku kolem 24 tisíc…ale měsíčně třicet čistého má, odvádí tedy dost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 08:48
@Anonymní píše:

třicet čistého - je cca 38 000 hrubého (a odečítá si mě + dvě děti) - má těch 24 tisíc

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62490 příspěvků 3 inzeráty 04.03.17 08:48
@Anonymní píše:

Myslíš jako kolik si z toho co dostává načerno má ještě nechat napsat oficiálně?

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 04.03.17 10:27
@Doe_Jane píše:
no dostane ale jen to, co odvedl, takže to bude málo… takový plat je fakt mazec, proč si nenajde něco jiného?

No podle dotazů dostává zbytek na černo, to snad dojde každému…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:30
@Almatka píše:
No podle dotazů dostává zbytek na černo, to snad dojde každému…

jojo zajímalo by mě jestli to napíše rovnou a vlastně v dalším příspěvku napsala :mrgreen:

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 04.03.17 10:36
@Anonymní píše:

Stačí se podívat na nějakou kalkulačku čisté mzdy a měnit částku tak, aby zálohová daň po uplatnění slevy na dani byla alespoň ty 2000 měsíčně.
Při jednom dítěti to vychází nějakých 26500 hrubá mzda, aby si mohl odečíst za rok vše, ale tam je trochu problém v tom, že superhrubá se zvýší z cca. 14tis na cca. 36tis tj. to, co dostane pravděpodobně bokem, by se dodaňovalo a platilo by se z toho sociální a zdravotní a počítám, že by na tom byl stejně jako teď…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 17:01

@j.a.n.i1 @Doe_Jane no holky ne, byste se divily, ale ne, je tam ted nove a kratce, jsme v kraji kde prace neni, stejne dojizdi 30 km. neverila bych se ze se do teto situace nekdy dostaneme… ale bohuzel. Proto to tu zjistuju, abych mu dala nuz na krk a nasel si neco jineho… vubec me neznate tak nejak nechapu proc jste rypave, nikomu jsem nic neudelala, jsme slusna rodina pred vytouzenou materskou jsem makala a normalne vydelavala cca30 tisic, ze jsme se ted dostali do teto situace, me taky mrzi a chceme s tim samozrejme neco delat ale no nic jsem rada ze jsem to dala anonymne protoze clovek si po slusnem dotazu pripada jak nejaky vyvrhel spolecnosti diky za odpovedi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 17:07

@Almatka no bokem bohuzel nic nevydela, budem to muset resit, moc diky, bohuzel tomu nerozumim, pracovala jsem v uplne jinem oboru, vse za me delala ucetni… a asi jsem na to fakt blba, protoze ja se v tech kalkulackach ztracim, to bylo prvni kde jsem to zkousela… zacinam ted rodicak tak jsem spis chtela pozjistovat co a jak protoze jsem ani do teto doby nevedela ze takove odpisy existuji :) asi holt zacnu driv pracovat nez jsem si myslela. Mame vymodlene dite po x potratech a nekolika ivf, tak jsem si chtela uzit rodicak, ale zmenila se situace s praci tak holt se musim taky prizpusobit :) kazdopadne diky za reakci, nevedela jsem co tady tim dotazem zase strhnu za diskuzi, jakobysme zili z cernych penez… :( ach jo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama