Sleva na dítě, jaké podklady potřebuji od druhého manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 27.02.18 11:26
Sleva na dítě - jaké podklady od druhého manžela?

Muž chce uplatnit slevu na dítě na malou, ale z jeho účtárny vyžadují potvrzení od mého zaměstnavatele, že tuto slevu neuplatňuji. Myslela jsem, že stačí moje čestné prohlášení? No, můj zaměstnavatel jim poslal potvrzení nascanované mailem, ovšem teď se zase ozvali, že chtějí papírový originál. Řekněte mi, je tohle normální? 8o Slevu stále uplatněnou nemáme :zed:

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 27.02.18 11:30

@EmmaAnna mně dal muž potvrzení papírové a to jsem dala do práce. Když to požadují, tak jim to dej. Někde kopie neberou. :nevim:

histep
Závislačka 2786 příspěvků 27.02.18 11:30

Ano, je to normální. Pokud jsi zaměstnaná, čestné prohlášení nestačí. A požadavek na originál potvrzení je také normální.

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 27.02.18 11:31

Divné, naše účetní stačili naskenované tiskopisy.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 27.02.18 11:36

@histep @andelka83 Dobře, aspoň vím, že to není nestandardní postup.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46958 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 12:20
@EmmaAnna píše:
Muž chce uplatnit slevu na dítě na malou, ale z jeho účtárny vyžadují potvrzení od mého zaměstnavatele, že tuto slevu neuplatňuji. Myslela jsem, že stačí moje čestné prohlášení? No, můj zaměstnavatel jim poslal potvrzení nascanované mailem, ovšem teď se zase ozvali, že chtějí papírový originál. Řekněte mi, je tohle normální? 8o Slevu stále uplatněnou nemáme :zed:

ANO, DODÁVÁM ORIGINÁL. pŘEDEM I NA KONCI ROKU.

vverru
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 27.02.18 12:37

A jak to funguje, když mám více zaměstnavatelů? Ti mi každý musí dát potvrzení, že nečerpám slevu na děti? Vždy dokládám jen čestné prohlášení, problém s tím nikdy nebyl :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46958 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 12:45
@vverru píše:
A jak to funguje, když mám více zaměstnavatelů? Ti mi každý musí dát potvrzení, že nečerpám slevu na děti? Vždy dokládám jen čestné prohlášení, problém s tím nikdy nebyl :think:

dodávám od jednoho zaměstnavatele

Hanula1212
Závislačka 4982 příspěvků 27.02.18 12:51
@vverru píše:
A jak to funguje, když mám více zaměstnavatelů? Ti mi každý musí dát potvrzení, že nečerpám slevu na děti? Vždy dokládám jen čestné prohlášení, problém s tím nikdy nebyl :think:

Teoreticky by mělo stačit potvrzení od toho, kde máš podepsáno prohlášení. Protože tam, kde podepsáno není, nelze dítě uplatnit ze zákona.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama