Slevová knížka rodinné pasy

1938
17.7.10 19:20

Slevová knížka rodinné pasy

Omylem jsem si nechala poslat ještě jednu knížečku. Vesměs většinu nevyužiji, takže ta druhá mi je k ničemu. Pokud by měl někdo zájem, pošlu mu ji. Podmínkou je vlastnictví kartičky Rodinné pasy, jinak je vám to k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

xyz
3294
17.7.10 20:44

Jakou knížečku? Já mám pasy, ale o knížečce nic nevím? O copak jsem přišla? Nebo je to jen v některých regionech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
17.7.10 20:53

Tak já mám taky jen rodinné pasy a o slevové knížce jsem nic neslyšela. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
17.7.10 20:56

tak tez nic nevim ,co nam uslo :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1901
17.7.10 21:02

také o slevové knížečce nic nevím. kde se dá obsatarat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
17.7.10 21:33

A není to jen pro jižní moravu? Já je dostávám pravidelně na zimu a na léto. Já myslím, že každý kraj má svoje akce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
17.7.10 21:45

No asi je to pro kraje. Chodi letni a zimni. Jsou to vesmes firmy kolem Brna a po jizni Morave relexacni zalezitosti, minigolf, solna jeskyn.atd, ale uz je tam i Rakousko a Slovensko. Napr. Slovensko PARK SHOW Velka Raca, Jasenska dolina, Bobova draha Ziarce, Rakousko: NP Thayatal, Kindererlebniswelt MOKE, Semmering..atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.10 22:17
:nevim:
Alenka píše:
No asi je to pro kraje. Chodi letni a zimni. Jsou to vesmes firmy kolem Brna a po jizni Morave relexacni zalezitosti, minigolf, solna jeskyn.atd, ale uz je tam i Rakousko a Slovensko. Napr. Slovensko PARK SHOW Velka Raca, Jasenska dolina, Bobova draha Ziarce, Rakousko: NP Thayatal, Kindererlebniswelt MOKE, Semmering..atd

ahoj, a ta knížečka se dá nějak objednat? my máme pasy, jsme z JM a nic nám nepřišlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
17.7.10 22:21

No, mela by chodit automaticky, aspon si to myslim. Ale treba zimni mi neprisla, tak jsem jim napsala a obratem mi prisla. Ted ta letni mi prisla, pak mi prisel mejlik o nejake chybe a ja to pochopila, ze mel prijit katalog firem, tak jsem jim napsala, ze mi to neprislo a oni poslali prave slevovou knizku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
18.7.10 10:52

Aha, já jsem z VČ. Na Moravě to začalo dřív, tak je to tam víc rozjeté. Na dovče v Brně, nebo i na výletě na Olomoucku jsme pasy užili daleko víc než u nás doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
19.7.10 18:38

Já ji taky klidně daruju, jen si možná pár věcí vytrhnu ( :mrgreen: ), ale moc ne, stejně opravujem barák a nikam nejezdíme :zed: :lol: Tak kdyby měl někdo zájem (za poštovný…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
31.3.11 21:06

rodinný pas a mateřská

Dobrý den ve spolek. Ráda bych získala více informací o rodinném pasu na slevy pro rodiny. Kde ho mohu získat popřípadě, kde mohu získat více informací? Také bych se vás ráda zeptala zda máte někdo mateřskou na 7 let s hendikepovanám děťátkem? Jak to tam běží? Lze si ji také vyřídit jako „rychlou mateřskou“ ve zkrácené době? A může se při ní vydělávat neomezeně? Popřípadě na kolik hodin může dítko do školky při této mateřské tak abych mohla u ní pracovat? Děkuji za odpověď. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
31.3.11 21:32

Ahoj, do školky může na 4 hodiny denně. Ale s pasy neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
31.3.11 22:13
kamoras píše:
Dobrý den ve spolek. Ráda bych získala více informací o rodinném pasu na slevy pro rodiny. Kde ho mohu získat popřípadě, kde mohu získat více informací? Také bych se vás ráda zeptala zda máte někdo mateřskou na 7 let s hendikepovanám děťátkem? Jak to tam běží? Lze si ji také vyřídit jako „rychlou mateřskou“ ve zkrácené době? A může se při ní vydělávat neomezeně? Popřípadě na kolik hodin může dítko do školky při této mateřské tak abych mohla u ní pracovat? Děkuji za odpověď. :kytka:

http://www.rodinnepasy.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
1.4.11 22:08

rodinný pas a mateřská

Díky za odkaz už studuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek