Reklama

Slevové kupony Amerika-Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 13:15
slevové kupony Amerika-Čechy

Ahoj zrovna jsem dokoukala pořad o kuponech a slevách a zajímalo by mě jestli pořad znáte. Myslíte, že je to vůbec reálné? A jde to i u nás?

Reklama

Reakce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 13:44

O jaký pořad se jedná?

kotyk
Echt Kelišová 7864 příspěvků 04.02.17 14:31

U nich ano a i tak se musíš snažit. U nás, vzhledem k tomu, že tady kupony moc nefrčí, ne.

Barbora13
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 05.02.17 14:03

Paní asi myslí, pořad kde dámy shání kupony a dělají velké nákupy a na konci díky kuponům a slevám nezaplatí skoro nic.

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 07.02.17 19:31
@Barbora13 píše:
Paní asi myslí, pořad kde dámy shání kupony a dělají velké nákupy a na konci díky kuponům a slevám nezaplatí skoro nic.

Už jsem to taky postřehla v některých amerických seriálech.
Bylo by super, kdyby to zavedli i u nás. Jsem na kupony docela blázen :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama