Slezská univerzita v Opavě fpf státnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 14:19
Slezská univerzita v Opavě fpf státnice

Najde se tu někdo, kdo dělal státnice ma filozofickopřírodovědcké fakultě v Opavě. Zajímalo by mě jestli jsou dva nebo tři pokusy u státnic. Zdejší učitelé toho moc neví a než se vydám na studijní, kde nejsou zrovna nejpříjemnější tak se zkusím zeptat tady. Případně napište i nějaké postřehy ze státnic. Třeba jak dlouho jste se učili. Mě na to zbyde maximálně tak 27 dnů dá se to zvládnout?

Reakce:
lany2
Kecalka 127 příspěvků 29.03.19 14:26

To by mela mit kazda univerzita ve Studijnim a zkusebnim radu jasne dany. Tak bych pohledala. :think:

Lifka
Kecalka 318 příspěvků 29.03.19 14:27
@Anonymní píše:
Najde se tu někdo, kdo dělal státnice ma filozofickopřírodovědcké fakultě v Opavě. Zajímalo by mě jestli jsou dva nebo tři pokusy u státnic. Zdejší učitelé toho moc neví a než se vydám na studijní, kde nejsou zrovna nejpříjemnější tak se zkusím zeptat tady. Případně napište i nějaké postřehy ze státnic. Třeba jak dlouho jste se učili. Mě na to zbyde maximálně tak 27 dnů dá se to zvládnout?

Já jsem na FPF studovala. Co vím tak pokusy jsou dva, ale mohlo se to změnit už jsem ze školy 8 let. Já jsem se učila určitě měsíc, ale stejně záleží i na štěstí při státnicích na otázky. U nás otázky při státnicích zadával každý přísedící dle svého uvážení žádné losování otázek. Možná záleží i katedra od katedry jaká má pravidla.

juicee
Kecalka 314 příspěvků 17.04.19 11:03

Tak mě čekají státnice na FPF letos. Studuji Českou literaturu. Komunikace se studijním oddělením je katastrofální. Vždycky si připadám jako naprostý blbec.

Váš příspěvek
Reklama