Reklama

Slezská univerzita v Opavě - rozhodnutí o přijetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 14:42
Slezská univerzita v Opavě - rozhodnutí o přijetí

Dobrý den, nevíte někdo náhodou, kdy chodí rozhodnutí o přijetí na vysokou školu? Konkrétně do Opavy a Karviné? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 06.05.18 15:31

V podmínkách příjmacího řízení je datum OD kdy budou rozhodnutí vydávána. A zároveň, že to bude DO 15 dní od ukončení VŘ. Jestli si ani tak primitivní věci neumíš najít, nevím, co chceš dělat na VŠ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 15:47

@zvidavajanca zadne takové datum tam neni.. teda aspoň ne v Opave, v Karvine ano. A co je VŘ?? Nevím proc ma každý hned potrebu všechny urážet… Mela jsem dojem doted ze vysoka skola je o vedomostech a inteligemci, ne o hledani na internetu…

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1896 příspěvků 06.05.18 16:09

Podívej se na jejich stránky a nebo zavolej nebo napiš na studijní. ;)

P4ja
Kelišová 5381 příspěvků 06.05.18 17:40
@Anonymní píše:
@zvidavajanca zadne takové datum tam neni.. teda aspoň ne v Opave, v Karvine ano. A co je VŘ?? Nevím proc ma každý hned potrebu všechny urážet… Mela jsem dojem doted ze vysoka skola je o vedomostech a inteligemci, ne o hledani na internetu…

VŘ je podle mě výběrové řízení a zvyklej si. Na většině VŠ je to tak, že co si nenajdeš a nevygooglis to nemáš. Nehledě na hledání materiálů, knížek atd. A o skutečném životě ani nemluvím. Takže být tebou začnu trénovat. :)

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 06.05.18 21:05
@Anonymní píše:
Mela jsem dojem doted ze vysoka skola je o vedomostech a inteligemci, ne o hledani na internetu…

No, tak to se mýlíš :) Vyhledávání informací je základ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:34

@zvidavajanca samozrejme, ale ne vše na internetu je pravda ;) existují spolehlivější zdroje :D

P4ja
Kelišová 5381 příspěvků 09.05.18 18:47
@Anonymní píše:
@zvidavajanca samozrejme, ale ne vše na internetu je pravda ;) existují spolehlivější zdroje :D

Myslíš jako eMimino? :lol: To bych víc dala na oficiální stránky školy. I když jsou na netu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 22:11
@P4ja píše:
Myslíš jako eMimino? :lol: To bych víc dala na oficiální stránky školy. I když jsou na netu.

Kolikrat mám ještě napsat ze to tam nemaji? :D chtela jsem jen vědět jestli treba nekdo na tuto skolu odsad nechodil, protože tam žádné kamarády nemam… Nebojte, uz jsem si to vyřešila, napsala jsem tam. Tady uz se clovek nemuze zeptat. Hned ho vsichni servou. Ale od toho je to diskuzni forum a kategorie „studim“…

P4ja
Kelišová 5381 příspěvků 10.05.18 06:39
@Anonymní píše:
Kolikrat mám ještě napsat ze to tam nemaji? :D chtela jsem jen vědět jestli treba nekdo na tuto skolu odsad nechodil, protože tam žádné kamarády nemam… Nebojte, uz jsem si to vyřešila, napsala jsem tam. Tady uz se clovek nemuze zeptat. Hned ho vsichni servou. Ale od toho je to diskuzni forum a kategorie „studim“…

Nikdo tě neseřval. Jen je potřeba se taky snažit sama. Diskuzní fórum je podle mě od toho, aby se člověk zeptal ve chvíli, kdy opravdu všechno prošel a nenašel. A vidíš u tebe se opravdu stačilo jen zeptat v té škole.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama